Co się dzieje?! Zwołano nadzwyczajne posiedzenie Sejmu

Co się dzieje?! Zwołano nadzwyczajne posiedzenie Sejmu

Polski Sejm zaskakuje. Posłowie zbiorą się w trybie pilnym na nadzwyczajnym posiedzeniu. Sprawdźcie, co spowodowało tak nagłe zgromadzenie wszystkich parlamentarzystów. Najwyższe władze w naszym kraju nie miały zamiaru czekać - sprawa jest poważna.

Sprawa, której będzie poświęcone nadzwyczajne posiedzenie Sejmu jest aktualnie jednym z głównych problemów w naszym kraju. Marszałek Ryszard Terlecki zwołał posiedzenie na najbliższy możliwy termin. Debata zapowiada się bardzo ciekawie, bo może być to pierwszy raz, gdy dla dobra nas wszystkich politycy ze skrajnie różnych opcji zaczną mówić jednym głosem. Właśnie zebrał się Konwent Seniorów oraz Prezydium Sejmu. Podjęto decyzję o zwołaniu nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu w środę, 27 czerwca.

Sejm: Nadzwyczajne posiedzenie

Szczególny niepokój mogą czuć zatruwacze środowiska, którzy importują do Polski miliony tony śmieci i chemicznych odpadów. Prawo i Sprawiedliwość chce dobrać się do skóry ludziom, którzy we współpracy z zagranicą zatruwają środowisko w Polsce, zarabiając na tym gigantyczne pieniądze. Wicemarszałek Stanisław Tyszka, pytany wczoraj, czemu ma być poświęcone to posiedzenie, odpowiedział, że z tego co słyszał, ma wpłynąć na projekt rządowy dotyczący wysypisk śmieci. Polskie władze mówią dość. Szczególnie po ostatniej serii pożarów wysypisk, które prawdopodobnie wzniecali sami importerzy śmieci, którym brakuje już miejsca do składowania odpadów. Dziś w radiowej Trójce szef Kancelarii Premiera, Michał Dworczyk, potwierdził, że rząd skierował do marszałka Sejmu wniosek o dodatkowe posiedzenie. - Jak wiemy, mamy problem z wysypiskami. Wysypiska płoną. Pan premier, minister środowiska zapowiadali, że zostanie przyjęte prawo, które tę sytuację zmieni. To prawo, te zmiany legislacyjne zostały przygotowane i teraz chcielibyśmy, ażeby jak najszybciej parlament mógł się tą ustawą zająć po to, żeby zmieniła się sytuacja na wysypiskach, żeby można było skuteczniej chronić mieszkańców i środowisko - mówił Dworczyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chcą zlinczować ciężarną gwiazdę TVN! Wystarczyło jedno zdjęcie
  2. Polskie wybrzeże zalane toksynami. Niemcy z Rosją zatruli Bałtyk
  3. Widzowie nie mogą uwierzyć. Wielka gwiazda TVP przechodzi do Polsatu!
  4. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  5. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
Źródło: newsweb.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News