Nocna burda w Sejmie! Opozycja nie chce ustąpić

Nocna burda w Sejmie! Opozycja nie chce ustąpić

Takie wydarzenia zawsze skupiają na sobie uwagę całego narodu. Być może dziś cała Polska będzie patrzyła na Sejm, w którym może dojść do nocnej burdy. Opozycja nie ma zamiaru ustąpić!

Sejm drży w posadach przed dzisiejszą nocą. Politycy Platformy Obywatelskiej przygotowali wniosek w sprawie odwołania minister Elżbiety Rafalskiej. Nie zamierzają odpuścić partii rządzącej.

Sejm będzie miejscem burdy?

Być może dojdzie do prawdziwej, nocnej burdy w Sejmie. Według opozycji szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej dyskryminuje matki samotnie wychowujące dzieci, a także opiekunów osób niepełnosprawnych. W ich oczach takie zachowanie ministra jest niedopuszczalne.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Siostra Szpaka się wygadała. Ujawniła wstydliwy sekret gwiazdy

- Zaczęło się od programu 500 plus. Najbardziej ominął on tych, którzy są najbardziej potrzebujący, a więc rodziców samotnie wychowujących dzieci. Myślę, że nie byłoby takiej sytuacji, że matki wyszłyby i protestowały, gdyby nie to, że państwo rozdajecie „500 plus” bogatym, a dla nich nie ma. Matki słyszą o 300 zł wyprawki, a dla nich nie ma. Nie mówię, żeby zabierać, ale najpierw dawać tym, którzy najbardziej potrzebują. Ten wniosek jest przede wszystkim za to, że pani minister dzieli i rządzi, za to, że dyskryminuje matki samotnie wychowujące dzieci i szczególnie dyskryminuje opiekunów osób niepełnosprawnych - mówi posłanka PO Marzena Okła-Drewnowicz. Minister Rafalska musi przygotować się na niełatwą, polityczną walkę. Platforma Obywatelska z całą pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, wiele się jeszcze może wydarzyć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
  2. Powody, dla których mężczyźni wolą kobiety po 40-stce
  3. Po rozstaniu z Renulką, Wojewódzki wreszcie się przyznał. Fani go wspierają
  4. Największa tajemnica Jana Olszewskiego wyszła na jaw! To dlatego Wałęsa go obalił?
  5. Skandal wokół Morawieckiego. Myślał, że nikt nie zauważy
Źródło: niezalezna.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News