Sejm Łukasz Szumowski
credit ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Aneta Wasilewska - 22 Maja 2020

Łukasz Szumowski: "Patrzę na polityków w Sejmie i bogatych ludzi nie widziałem"

Sejm, pandemia i sprawa "afery maseczkowej". Łukasz Szumowski w rozmowie z Interią wypowiedział słowa, które mogą szokować Polaków.

- Jest taka historia, która mówi, że politycy są po to, żeby się nachapać. Że wszyscy politycy to złodzieje, niezależnie od strony politycznego sporu. Patrzę jednak na polityków w Sejmie i szczerze powiedziawszy, bogatych ludzi nie widziałem. Myślę, że jest tysiąc innych metod uzyskania dużych pieniędzy niż wejście do polityki - powiedział Łukasz Szumowski w rozmowie z Interią.

Minister zdrowia, Łukasz Szumowski przyznał z całkowitą szczerością, co sądzi na temat Sejmu i politycznego sporu, który ma miejsce w Polsce. I dodaje w swojej obronie "Nie mam wielkiego majątku. Żyję normalnie. Nikt kto mnie zna, nie powie, że żyję bogato. Spędzam wakacje na wsi, zwykle w jednym miejscu. Jedyną ekstrawagancją, na jaką sobie pozwalałem, było żeglowanie. Nie robię tego jednak od dwóch lat, bo nie mam kiedy. Często jeździłem też na nartach. Mieszkam wspólnie z rodzicami w domu, a w zasadzie starej willi, która należała jeszcze do moich dziadków".

źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News