Prawo i Sprawiedliwość oraz wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Prawo i Sprawiedliwość oraz wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski Źródło: .

Sejm pogrążył się w żałobie. Politycy nie mogą uwierzyć w śmierć Stefana Strzałkowskiego. Mężczyzna odszedł zdaniem wielu o wiele za wcześnie. Kolegę z sejmowych ław pożegnał między innymi Joachim Brudziński.

Sejm od rana przepełniony jest gwarem, ale i smutkiem. Wszyscy dzielą się wspomnieniami po Stefanie Strzałkowskim. Zmarł w nocy w warszawskim szpitalu.

Sejm pogrążył się w żałobie. Nie żyje poseł PiS

Media z samego rana przekazały smutne wiadomości ze świata polityki. W nocy 8 listopada zmarł Stefan Strzałkowski, poseł ziemi koszalińskiej poprzedniej kadencji oraz były burmistrz Białogardu. Polityk miał 62 lata, zmarł w warszawskim szpitalu MSWiA. Kiedy informacja została oficjalnie potwierdzona, mężczyznę zaczęli żegnać koledzy poznani w sejmowych korytarzach.

- Dziś w nocy zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel Poseł Stefan Strzałkowski. Był wieloletnim Burmistrzem Białogardu, Starostą, Posłem na Sejm, ale przede wszystkim był niezwykle dobrym człowiekiem. Będzie nam Stefciu bardzo Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju, przyjacielu - napisał na Twitterze Joachim Brudziński.

"Nikt nie zrobił dla naszego regionu tyle, co Strzałkowski"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stefan Strzałkowski jest wspominany ciepło i doceniany po śmierci przez polityków PiS. Wiele osób z jego rodzinnych, białogardzkich stron jest mu bardzo wdzięczna za zaangażowanie.

- To naprawdę bardzo smutna informacja dla nas wszystkich. Bo nikt nie zrobił dla naszego regionu tyle, co Strzałkowski. To będzie dla nas trudny okres. Bardzo, bardzo żałuję, bo znałem posła Strzałkowskiego naprawdę dobrze. Potrafił znaleźć wspólny język z każdym - wspomina Piotr Pakuszto, obecny starosta powiatu białogardzkiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Stefan Strzałkowski był pierwszym starostą powiatu białogardzkiego, pierwszym burmistrzem Białogardu, wybranym w wyborach bezpośrednich, trzykrotnie pełnił funkcję posła. Mężczyzna uczył się na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz ukończył studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą. W swoim życiu pracował jako nauczyciel, dyrektor szkoły, starosta powiatu i burmistrz. Był też związany z partią Prawo i Sprawiedliwość. W wyborach parlamentarnych w 2007 startował do Sejmu z listy PiS w okręgu koszalińskim. Pozostawił w żałobie żonę Izabelę oraz syna i dwie córki. W 2004 otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Głos Koszaliński

Następny artykuł