Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku

Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku Źródło: Fot. Instagram/Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Paulina Krupińska związali się ze sobą kilka lat temu. W ostatnim czasie para zdecydowała się na ślub, na którym pojawiło się wiele polskich gwiazd. Modelka chętnie opowiedziała o szczegółach uroczystości, przyznając jednocześnie, że bez wątpienia nie spodoba się to jej mężowi.

Karpiel-Bułecka oraz Krupińska mają już dwoje dzieci. Swoje wesele połączyli więc z urodzinami córki oraz chrzcinami synka. W rozmowie z Party modelka przyznała, że celowo zdecydowali się obchodzić te radosne uroczystości jednocześnie.

Z kim wziął ślub Sebastian Karpiel-Bułecka?

Na ślubie pary pojawiło się wiele krajowych gwiazd. Zakochani pobrali się w tradycyjnych góralskich strojach, a na czas wesela Paulina Krupińska przebrała się w suknię znanej polskiej projektantki, Violi Piekut. Co ciekawe, w rozmowie z Party modelka zdecydowała się opowiedzieć o swym przyjęciu weselnym. Celebrytka ujawniła, jak wyglądał jej pierwszy taniec z ukochanym mężem.

Jak wyglądało wesele modelki i muzyka?

- Sebastian się wkurzy, że zdradzam te szczegóły. Powiedziałam: "Sebastian, musimy zrobić jakąś choreografię", a on do mnie mówi: "Serio? Czy ty myślisz, że ja, muzyk będę uczył się tańczyć? Ja cię poprowadzę". No i tak też było. Takie właśnie spontaniczne tańce najlepiej wychodzą, bo może pięknie, jak ktoś tańczy takie wymyślne choreografie, ale to zawsze widać, że mężczyźni tak liczą kroczki. Kiedy coś im nie wyszło, to widać taką dezorientację na ich buziach. To jest z jednej strony urocze, ale chyba już lepiej postawić na takie spontaniczne tańce, niż takie wymyślne, trudne choreografie - przyznała Krupińska. Czas pokaże, czy Karpiel-Bułecka rzeczywiście będzie zły na swą żonę za ujawnienie tych prywatnych informacji. Fani są jednak naprawdę zachwyceni szczegółami góralskiej uroczystości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
  2. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  3. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News