SE.pl upokorzył polityka PiS. Opublikowali jego nagie zdjęcia i wyśmiali

SE.pl upokorzył polityka PiS. Opublikowali jego nagie zdjęcia i wyśmiali

Wiosną tego roku portal SE.pl zasłynął opublikowaniem nagich zdjęć senatora PiS Jana Marii Jackowskiego, który bez jakiegokolwiek okrycia zażywał kąpieli w Morzu Bałtyckim. Polityk ostał upokorzony ponownie i to przez ten sam portal. Tym razem jednak nie był nagi.

Pełen wigoru i wysportowany jak na swój wiek senator uwielbia aktywność fizyczną. Pod koniec kwietnia, gdy wody naszego morza były jeszcze dosyć chłodne, a na plaży znajdował się mało kto, postanowił skorzystać z okazji i wykąpał się całkowicie nagi. Jak się później okazało, senatora bacznie obserwowali fotografowie Super Expressu. Na udostępnionych przez portal fotografiach wyraźnie widać goliznę polityka, co stało się prawdziwą sensacją. Jan Maria Jackowski nie wstydzi się jednak swoich upodobań, które są, nawiasem mówiąc, dosyć powszechne. Działacz PiS jednoznacznie stwierdził, że przepraszać nie zamierza, mówiąc, że jego naga kąpiel w Bałtyku nikomu nie zaszkodziła.

SE.pl upokorzył senatora PiS

By sprawdzić, czy latem Jackowski również będzie kąpał się nago, paparazzi pojechali za nim nad morze. Senator szczególnie upodobał sobie Białogórę, gdyż ponownie do niej przybył. Tym razem jednak ku wielkiemu rozczarowaniu fotografów, kąpał się w przeznaczonej do tego bieliźnie. Dziennikarze portalu natychmiast uznali, iż jest to efekt ich artykułu i obowiązków wynikających z nowego prawa, które rzecze, że każdy wybrany przez obywateli przedstawiciel musi emanować powagą polskiego parlamentu i zachowywać się godnie także poza ul. Wiejską, również na wakacjach. W upokarzającej dla polityka publikacji zwrócono także uwagę, że naruszenie nowego regulaminu może skutkować obniżką pensji. Tym razem jednak nie ma takiej potrzeby, gdyż przy zwiększonym zainteresowaniu plażą z racji upałów i oczywiście wakacji kąpanie się nago byłoby faktycznie nie na miejscu.

Co na to PiS?

Sprawę nagiej kąpieli senatora natychmiast skomentował rzecznik partyjnej dyscypliny PiS. Europoseł Karol Karski stwierdził, iż nie widzi niczego złego w zachowaniu partyjnego kolegi. - To normalne, że ludzie kąpią się w taki sposób w morzu. Senator nie siał zgorszenia, bo był sam na plaży i jak wyznał, od lat jest morsem. (...) Nie robiłbym z tych zdjęć sensacji, nie bądźmy kołtunami - powiedział polityk. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Beacie Szydło wali się grunt pod nogami! Trybunał Konstytucyjny wkracza do akcji
  2. Agata Duda zawsze milczała na ten temat. Jej brat ujawnił prawdę
  3. Nową gwiazdą TVN zostanie… wnuczka Millera! Widzów zamurowało
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News