Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia

Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia

Pochodząca z polski gwiazda rapu osiadła w Niemczech, Schwesta Ewa, za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się z fanami swoim wielkim szczęściem. Kontrowersyjna artystka urodziła pierwsze dziecko. Ewa Malanda, bo tak naprawdę nazywa się celebrytka, niedługo po powitaniu córki trafi do więzienia za swoje przestępstwa.

Schwesta Ewa od dwóch lat ma poważne problemy z prawem. W 2016 roku została zatrzymana pod zarzutami przestępstwa podatkowego i stręczycielstwa. Niedawno na podstawie zebranego materiału dowodowego została skazana na 2,5 roku więzienia, lecz nadal nie została osadzona. Wszystko przez ciążę, która zakończyła się wczoraj narodzinami jej córki, której nadała imię Aaliyah. Dopiero teraz gwiazda trafi za kratki. Już wcześniej wyrażała nadzieję, że znajdzie się dla niej cela dla matki z dzieckiem.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Schwesta Ewa zostanie osadzona, być może nastąpi to po połogu. Raperka nie wydaje się tym jednak szczególnie przejęta. Odsiadka może skutecznie napędzić jej muzyczną karierę.

Schwesta Ewa trafi za kratki

W młodości gwiazda, aby się utrzymać, rozpoczęła pracę prostytutki. Przez lata w biznesie erotycznym przeszła przez wiele traumatycznych wydarzeń. Jak podają zagraniczne źródła, była zastraszana i stosowano na niej różnego rodzaju przemoc, w tym raz zmuszono ją do oglądania gwałtu na jej koleżance. Na jednym z przyjęć spotkała rapera o pseudonimie Xatar, który pomógł jej rzucić prostytucję i narkotykowy nałóg. To także on doprowadził go wypromowania Ewy, jako raperki. Do tej pory wytwórnia Xatara wydała jej dwa albumy studyjne i mixtape.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety gwiazda nie rozstała się z półświatkiem. Za swoje przestępstwa, w tym zmuszanie kobiet do prostytucji, został skazana na 2,5 roku więzienia i już niedługo znajdzie się za kratami wraz ze swoją dopiero co narodzona córeczką.

Kontrowersyjna artystka i jej związki z Polską

Malanda przyszła na świat w 1984 roku w Koszalinie, a po trzech latach została zabrana przez matkę do Niemiec, dokąd uciekła przed mężem i ojcem artystki, który był przestępcą. Cofnięcie zielonej karty uniemożliwiło jej wyjazd do USA i została zmuszona do życia za Odrą. Choć rapuje po niemiecku i znana jest przede wszystkim w krajach niemieckojęzycznych, Schewsta Ewa zyskuje popularność w Polsce przede wszystkim za sprawą swojego kontrowersyjnego wizerunku i działalności. Ogromne zainteresowanie wzbudza także jej konto na Instagramie. Dodatkowym polskim smaczkiem w karierze Ewy jest jej pierwsza solowa płyta, którą wydano na początku 2015 roku. Jej wymowny tytuł "Kurwa" wskazuje na tematykę, która oscyluje wokół wydarzeń z życia raperki i tego, jak zarabiała, zanim zajęła się muzyką. Schwesta Ewa Fot. Instagram/Schwesta Ewa ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Popek udostępnił wzruszające zdjęcie. Internauci oniemieli
  2. Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
źródło: Plotek.pl/Wikipedia.org/Instagram.com
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News