Schwesta Ewa, a właściwie Ewa Malanda jest niezwykle znaną w Niemczech polską raperką, która jeszcze jako dziecko wyjechała za zachodnią granicę naszego kraju z członkami najbliższej rodziny. Gwiazda ogłosiła właśnie, że jest w 7 miesiącu ciąży i wkrótce zostanie mamą. Najprawdopodobniej jej pierwsze dziecko przyjdzie jednak na świat w więzieniu.

Schwesta Ewa zadebiutowała ze swym pierwszym albumem w 2015 roku. Krążek pod tytułem „Ku**wa” okazał się wielkim sukcesem i przyniósł raperce gigantyczną popularność wśród niemieckich fanów. Warto zaznaczyć, że swą poważną przygodę z muzyką rozpoczęła już 4 lata wcześniej, podpisując pierwszy kontrakt z profesjonalną wytwórnią.

Kim jest Schwesta Ewa? Raperka jest w 7 miesiącu ciąży!

Urodzona w Koszalinie artystka jeszcze w latach 80. uciekła z Polski z matką i rodzeństwem przed ojcem przestępcą, jednak sama nie uniknęła problemów z prawem. W wieku 16 lat zaczęła eksperymentować z narkotykami, a trzy lata później zaczęła pracować jako prostytutka.

Chociaż ostatecznie udało jej się odciąć od przeszłości i zająć profesjonalnie muzyką, w 2016 roku została aresztowana przez policję. Rok później rozpoczął się jej proces, w którym była oskarżona o przekręty podatkowe, uszkodzenie ciała i handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego. Jako że sąd potwierdził jej winę, już wkrótce rozpocznie odsiadywanie 2,5-rocznego wyroku.

Niespodziewanie gwiazda ogłosiła jednak, że jest w 7 miesiącu ciąży. Na swym koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem oraz dokładnie opisała trudną sytuację, z którą stara się jak najlepiej sobie radzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programu

Schwesta Ewa urodzi w więzieniu? Raperka wkrótce trafi za kraty

– Proszę, módlcie się za mnie, abyśmy dostali miejsce w więzieniu dla matek z dziećmi. Tak, to nie było zaplanowane, ale się stało… Mam 34 lata i urodzę moje pierwsze dziecko… – napisała raperka na portalu społecznościowym.

Fani są wyraźnie zachwyceni wieściami przekazanymi im przez artystkę. Gratulują jej ciąży oraz życzą zdrowia i cierpliwości do malucha. Jednocześnie niezwykle martwią się o gwiazdę, która swoje pierwsze dziecko najpewniej urodzi już w więzieniu. Sama Schwesta Ewa nie ujawniła, kto jest ojcem jej potomka i stara się dzielnie podchodzić do trudnej życiowej sytuacji. Porównuje się nawet do matki 2Paca, która także przebywała w zakładzie karnym, będąc w ciąży. Sam raper przyszedł na świat tuż po jej uniewinnieniu.

Schwesta Ewa
Fot. Instagram/Schwesta Ewa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna
  2. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  3. Bliska osoba chce zaszkodzić Meghan Markle. Nadchodzi skandal, nie można temu zapobiec
  4. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  5. Paskudny przekręt w „Rolnik szuka żony”? Wiemy, czemu odpadła Paulina

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

ŹRÓDŁOonet.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.