Kultowy Arnold Schwarzenegger kończy dziś 70 lat. O jego karierze filmowej i politycznej słyszał chyba każdy. Większość fanów aktora nie wyobraża sobie jednak, jak piękna jest jego rodzina.

Hollywoodzki gwiazdor doczekał się czwórki dzieci z Marią Shriver, prezenterką telewizyjną. Najstarsze z nich, Katherine Eunice, ma dziś 28 lat. Po niej na świat przyszli Christina Maria Aurelia, Patrick Arnold oraz Christopher Sargent.

Każde z potomków aktora poszło całkowicie inną drogą życiową. Jego fani zachwycają się jednak szczególnie urodą dwóch córek, które od dzieciństwa obserwowała cała Ameryka.

Katherine jest pisarką, blogerką oraz dziennikarką. Ukończyła z sukcesami Uniwersytet Południowej Kalifornii, a teraz czynnie pracuje. Jej młodsza siostra, Christina, ma dziś 26 lat. Swoje studia odbyła na uniwersytecie w Georgetown. Udało jej się uzyskać dyplom w 2013 roku.

Chociaż urodą sióstr zachwycają się całe Stany Zjednoczone, w Polsce kojarzy je niewiele osób. Trzeba jednak przyznać, że są naprawdę piękne i zdecydowanie niepodobne do sławnego ojca.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

...

Zobacz również

Zobacz również