Samotna matka Polka postanowiła zmienić swoje życie. Zaczęła sypiać z niepełnosprawnym rencistą ze schizofrenią

Samotna matka Polka postanowiła zmienić swoje życie. Zaczęła sypiać z niepełnosprawnym rencistą ze schizofrenią

Schizofremia nie jest dla niej żadnym problemem. Anonimowa kobieta wyznała, że łączy ją gorący romans z mężczyzną, który od kilku lat pozostaje na rencie i ma wielkie problemy zdrowotne. Jak sama mówi, jej związek jest pełen namiętności i całkowicie zmienił jej życie.

Schizofrenia jest jedną z najcięższych chorób psychicznych. Anonimowej matce nastolatka nie przeszkadza jednak to, że jej partner jest poważnie chory, a także częściowo niepełnosprawny. Mimo że ukrywa swój związek - nie brakuje mu pikanterii. Niestety, ale są także pewne problemy, które nie pozwalają kobiecie na ustatkowanie się u boku nowego ukochanego.

Schizofrenia nie przeszkodziła jej w wejściu w niebezpieczny związek. Niezwykłe wyznanie anonimowej kobiety

33-letnia kobieta przyznaje, że w jej życiu liczy się jeden mężczyzna - starszy o 4 lata, niepełnosprawny rencista chory na schizofrenię. Mimo pewnych niedogodności związanych z chorobą jej kochanka, parze nie brakuje pikanterii w związku. Jak sama mówi - zakochała się w nim, ale ma wielkie problemy z tym, żeby socjalizować swojego ukochanego.

- Zakochałam się w nim. Akceptuję tego rodzaju sytuacje. Ale.. on nie ma poważnych zamiarów wobec mnie. Nadal nie chce poznać mojego syna. Nie chce przenieść się, że swojego miasta. Nie obchodzi moich urodzin. Raz jak mu przypomniałam to kupił mi zabawke-grajke, jak dziecku, co mnie poirytowało i wyrzuciłam ją za okno.. Nie zrozumiał aluzji - wyznaje 33-latka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest seks, brakuje stabilizacji

O ile kobieta przyznaje, że w kwestiach łóżkowych jej mężczyźnie niczego nie brakuje, to ich relacja jest bardzo specyficzna. Mimo że jej kochanek jest chory i możliwe, że potrzebowałby wsparcia rodziny, to nie chce z nią jej stworzyć, choć ona by tego chciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- On po prostu robi to, bo mu to sprawia radość, a nie że chce pomóc. Taki jest. Ma czas i może. Nie zachwyca się mną jako kobietą. Jak przekroczy granicę, to traktuje to jako pole zdobyte. Nie robi mi zdjęć. Innej dziewczynie robił.. nie afirmuje. Na ślub ma alergię. Mówi, że nie. Wprost. Bez specjalnego tłumaczenia. Z drugiej strony mówi, że kocha, ale jakoś tak "niewyraźnie". Bez przekonania. Nieprawdziwe. Za dużo w tym luk. - wyznaje kobieta

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Kafeteria

Następny artykuł