Grzegorz Schetyna jeszcze kilka dni temu za pośrednictwem swoich ludzi przekonywał, że narastający bunt członków PO to jedynie niezadowolenie małej części członków formacji. Do buntu przeciwko niemu dołącza jednak coraz więcej liczących się graczy.

Jednym z nich jest posłanka PO, przez lata uważana za najpiękniejszą kobietę w Sejmie. Mowa oczywiście o Joannie Musze, która postanowiła wystąpić przeciw Schetynie. Jak podkreśliła, PO to nie sam lider, a „spora grupa ludzi”. Tych właśnie będzie chciała przekonać do programu partii, który ostatnio sama napisała.

 – Platforma Obywatelska to nie jest Grzegorz Schetyna. PO to spora grupa ludzi, których będę chciała przekonać do mojego programu. Jeśli nie będą chcieli realizować, to ja się nie uchylę od odpowiedzialności. Uważam, że przywódca to jest ktoś, kto wyzwala w ludziach absolutnie najlepsze rzeczy – podkreśliła Mucha.

Co więcej, Mucha nie ukrywa, że ma chęć stanięcia na czele Platformy i całej opozycji. Jak bowiem przekonuje, najlepszym politykiem będzie ten, kto będzie w stanie wprowadzić w życie swój program polityczny. Muchę interesuje, by to właśnie jej program realizowano. Grzegorz Schetyna z całą pewnością czuje się zagrożony. Lider traci coraz bardziej swoje poparcie, a palący się pod jego nogami grunt jest tylko zapowiedzią jego szybkiej klęski politycznej.

– Zakładam, że na czele opozycji stanie najlepszy, ten kto będzie potrafił najlepiej wprowadzić program w życie. Mnie interesuje to, żeby to był ten program – powiedziała enigmatycznie.

źródło: wpolityce.pl

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!


Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...

Zobacz również