Marcin Wolski otwierając program „W tyle wizji” na TVP Info opowiadał o odbijaniu Europy. Twierdzi, że z Donaldem Trumpem Polska może wypełnić testament Jana Pawła II.

Marcin Wolski rozpoczął program w TVP Info zachwytem nad wystąpieniem Jarosława Kaczyńskiego. Satyrykowi spodobała się idea odbijania Europy razem z nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jego zdaniem miałaby to być walka przeciwko poprawności politycznej.Na koniec powiedział, że nie jest to wymyślna idea tylko realizacja testamentu Jana Pawła II.

Bardzo podobało mi się w dzisiejszym wystąpieniu prezesa Kaczyńskiego zdanie o tym, jak to będziemy odbijać Europę. Rekonkwista z tych oparów lewactwa i poprawności politycznej. Z Trumpem w Ameryce na pewno będzie lepiej. Sukcesu jestem pewien. Zresztą nie jest to żadna wydumana idea, a realizacja testamentu Jana Pawła II – powiedział Wolski.

Nie wiadomo czy jego wypowiedź jest prześmiewcza, czy może na prawdę pomysł rekonkwisty przypadł mu do gustu.


Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło: natemat.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.