Modlący się na ulicy muzułmanie są raczej rzadkim widokiem w Polsce. Jednakże taka właśnie scena zaskoczyła mieszkankę stołecznego Muranowa. Kobieta podzieliła się tym, co zobaczyła w internecie.

Mahometanie modlą się o wyznaczonych porach dnia. Grupa 5 z nich postanowiła zwrócić swoje twarze w stronę Mekki na podwórzu jednego z muranowskich osiedli. Wszystko zobaczyła mieszkanka bloku, pod którym mężczyźni czcili Allaha.

Film zatytułowany „Tymczasem u mnie pod oknem”, prawdziwie zadziwił internautów i zainteresował media. Wiele osób stawia pytanie, dlaczego muzułmanie postanowili modlić się właśnie w tym miejscu, gdyż w Warszawie znajdują się i meczet i domy modlitwy. Wielu miejscowych wpadło w furię, lecz na szczęście nie doszło aktów przemocy.

– Zaraz będą żądać wybudowania meczetu. Mam nadzieję, że są pod ścisłą obserwacją policji itp.; Moment, przecież jest meczet w Warszawie to co oni tu wyrabiają? Moim skromnym zdaniem to prowokacja, czekają aby ktoś im dał po..; Gonić ich z tego Kraju […]. a czy chrześcijanie czy inne wyznania obnoszą się po ulicach z modlitwami?Nie! – piszą twitterowicze.

https://twitter.com/ggrazynka/status/908735525955268612

źródło: Twitter.com

...

Zobacz również

Te zwierzęta zostały uratowane z czarnego rynku - ich PIĘKNO podbije twoje serce!