Sąsiadka znalazła na drzwiach kartkę z wiadomością od sąsiadów. Treść sprawiła, że pobladła ze złości

Sąsiadka znalazła na drzwiach kartkę z wiadomością od sąsiadów. Treść sprawiła, że pobladła ze złości Źródło: Pixabay / Pexels

Sąsiedzi mogą zamienić nasze życie w koszmar. Ciągłe remonty, imprezy i zaśmiecanie wspólnych przestrzeni, to tylko nieliczne przykrości, które mogą nas spotkać ze strony współmieszkańców.

Sąsiedzi mogą być bardzo uciążliwi, szczególnie, kiedy nie reagują na nasze prośby i upomnienia. Kobieta znalazła w swoich drzwiach kartkę, a po jej przeczytaniu wpadła w straszną złość. To nie pierwsze problemy, które ma w swoim mieszkaniu.

Sąsiedzi mogą skutecznie uprzykrzyć życie

Marzena zamieszkała na nowym osiedlu, była bardzo zadowolona z miejsca, które wybrała. Kobieta jest studentką, a w jej mieszkaniu często pojawiają się goście. Kobieta ma w domu również duży balkon, z którego chętnie korzysta, wspólnie z odwiedzającymi ją osobami. Jej towarzyski tryb życia przeszkadza jednak sąsiadce, której taras znajduje się tuż obok balkonu Marzeny.

 - Ostatnio siedziałam z koleżanką na balkonie i gadałyśmy. Nagle sąsiadka mówi do nas, żebyśmy weszły do środka. Nie chciało mi się kłócić, przeprosiłam i weszłam do domu - powiedziała Marzena w rozmowie z portalem "WP kobieta".

Dziewczyna była wyjątkowo zła, nie robiły z koleżanka nic, co według niej przekraczałoby granice dobrego zachowania. Według Marzeny, rozwiązanie było proste, wystarczyło, by kobieta zamknęła okno. Nie miała jednak zamiaru kłócić się z nowymi sąsiadami, dlatego postanowiła odpuścić i pokornie zastosować się do polecenia sąsiadki.

Kobieta wpadła w szał, kiedy znalazła kartkę od sąsiadów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej pokojowe nastawienie minęło, kiedy następnego dnia znalazła w swoich drzwiach kartkę. Sąsiadka postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie, a treść kartki, którą zostawiła Marzenie, kompletnie wyprowadziła studentkę z równowagi. Kobieta jest wściekła na sąsiadkę, uważa, że kobieta przyczepiła się do niej zupełnie bez podstaw.

- Ile można jarać i śmiać się. Sąsiedzi - przeczytała Marzena na znalezionej w swoich drzwiach kartce.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

Jak wytłumaczył w rozmowie z dziennikarzami "WP Kobieta" rzecznik prasowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy, prawo jest po stronie Marzeny. Palenie papierosów na balkonie nie stanowi wykroczenia i jest całkowicie legalne. Jeśli taka sytuacja nam przeszkadza, zostaje tylko załatwienie sprawy poprzez rozmowę z sąsiadami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
  4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
  5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?  
  6. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News