Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa Źródło: fot. wikimedia / Paweł Kula, Sejm RP

Sąsiedzi polityków i gwiazd polskiego show-biznesu nie zawsze dzielą się z mediami, jak mieszka się obok sławnych osób. Tym razem dziennikarze zwrócili się do sąsiadów Jarosława Kaczyńskiego, którzy wyjawili, jakim sąsiadem jest prezes PiS. Chyba niewiele osób spodziewało się takiej odpowiedzi.

Sąsiedzi mogą zdradzić wiele sekretów. Mieszkają oni najbliżej, wiedzą najwięcej. Dziennikarze "Gazety Wyborczej" postanowili dowiedzieć się czegoś od mieszkańców warszawskiego Żoliborza. Jaką prawdę zdradzili na temat prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. 

Sąsiedzi zdradzają informacje na temat Kaczyńskiego 

Pani Anna od ośmiu lat mieszka na ulicy Mickiewicza. Każdego dnia spaceruje tamtędy z psem i chociaż miała niezliczoną ilość możliwości, by spotkać prezesa PiS, nigdy nie widziała go na własne oczy. 

Inny mieszkaniec Żoliborza podzielił się wspomnieniem, które utkwiło mu w pamięci. Sytuacja, o której zgodził się opowiedzieć mężczyzna miała miejsce, jak stwierdził "przed Smoleńskiem jeszcze".

- Kiedyś moja córka odwiedzała w tej okolicy koleżankę, której akurat zginął kot. W pewnym momencie usłyszały dzwonek, a za drzwiami stał Jarosław Kaczyński z kotem tej koleżanki na rękach - opowiada mieszkaniec pobliskiego domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sąsiedzi widzą więcej: rządowe auta i wzrok skierowany w ziemię

Sąsiedzi prezesa zdradzili, że gdy Kaczyński jest w domu, na jego podjeździe pojawia się wiele rządowych aut, które często blokują wyjazd z posesji od ulicy Sokolskiego. Dziennikarze "Gazety Wyborczej" dowiedzieli się, że nie ma problemu  tym, by rządowe samochody umożliwiały im wyjazd.. 

Jak się okazuje sąsiadom sporadycznie zdarza się spotykać prezesa PiS. Jednak spotkania te należą do rzadkości i trwają bardzo krótko. Jeden z sąsiadów, zdradził, jak zachowuje się Kaczyński, gdy spotka mieszkańców Żoliborza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. Posypały się gigantyczne mandaty. Służby ukarały Polaków za zachowanie podczas pandemii

- Nie rozgląda się nawet, tylko patrzy w ziemię i wsiada do limuzyny. Może boi się, że jak spojrzy za wysoko, to coś ukłuje go w oczy - dodał jeden z sąsiadów, wskazując okno naprzeciwko domu Kaczyńskiego, w którym wisi plakat z hasłem "KonsTYtucJA".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska urodziła. Jest pierwsze zdjęcie, znamy płeć i imię maluszka
  2. Nadszedł wielki dzień, Agnieszka Radwańska została mamą. Poznaliśmy imię jej dziecka
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News