sąsiedzi jarosława kaczyńskiego
fot. wikimedia / Paweł Kula, Sejm RP
Aneta Wasilewska - 26 Lipca 2020

Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

Sąsiedzi polityków i gwiazd polskiego show-biznesu nie zawsze dzielą się z mediami, jak mieszka się obok sławnych osób. Tym razem dziennikarze zwrócili się do sąsiadów Jarosława Kaczyńskiego, którzy wyjawili, jakim sąsiadem jest prezes PiS. Chyba niewiele osób spodziewało się takiej odpowiedzi.

Sąsiedzi mogą zdradzić wiele sekretów. Mieszkają oni najbliżej, wiedzą najwięcej. Dziennikarze "Gazety Wyborczej" postanowili dowiedzieć się czegoś od mieszkańców warszawskiego Żoliborza. Jaką prawdę zdradzili na temat prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego? Dla mediów wypowiedziała się m.in. pani Anna i jeden z mieszkańców dzielnicy.

Tadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćTadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćCzytaj dalej

Sąsiedzi zdradzają informacje na temat Kaczyńskiego

Pani Anna od ośmiu lat mieszka na ulicy Mickiewicza. Każdego dnia spaceruje tamtędy z psem i chociaż miała niezliczoną ilość możliwości, by spotkać prezesa PiS, nigdy nie widziała go na własne oczy.

Zobacz także: Jak zadbać o serce przy pomocy diety? Najważniejsze rady, które mogą przynieść wspaniałe efekty

Inny mieszkaniec Żoliborza podzielił się wspomnieniem, które utkwiło mu w pamięci. Sytuacja, o której zgodził się opowiedzieć mężczyzna miała miejsce, jak stwierdził "przed Smoleńskiem jeszcze".

- Kiedyś moja córka odwiedzała w tej okolicy koleżankę, której akurat zginął kot. W pewnym momencie usłyszały dzwonek, a za drzwiami stał Jarosław Kaczyński z kotem tej koleżanki na rękach - opowiada mieszkaniec pobliskiego domu.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Sąsiedzi widzą więcej: rządowe auta i wzrok skierowany w ziemię

- Normalnie, jak prezes jest w środku, to co rusz podjeżdżają rządowe auta i zastawiają cudze podjazdy - skarży się kolejny sąsiad Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż nie mieszkają ze sobą "płot w płot", to z parkowaniem bywa niemały problem. Wtedy prosi stojących ochroniarzy o zwolnienie miejsca. Chociaż rozmowy nie są zbyt długie, to udaje się wyegzekwować swoją prośbę.

Zobacz także: Stało się nieprawdopodobne. Agata Duda prosi wszystkich o pomoc

Jak się okazuje sąsiadom sporadycznie zdarza się spotykać prezesa PiS. Jednak spotkania te należą do rzadkości i trwają bardzo krótko. Jeden z sąsiadów, zdradził, jak zachowuje się Kaczyński, gdy spotka mieszkańców Żoliborza.

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Nie rozgląda się nawet, tylko patrzy w ziemię i wsiada do limuzyny. Może boi się, że jak spojrzy za wysoko, to coś ukłuje go w oczy - dodał jeden z sąsiadów.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News