Sąsiedzi zobaczyli dziecko
youtube.com/OWN
Irmina Jach - 22 Listopada 2020

Przypadkiem zauważyła niepokojący szczegół w oknie sąsiadów. Policjanci zamarli, gdy weszli do domu

Sąsiedzi pewnej kobiety byli w szoku, gdy zauważyli niepokojący szczegół w jednym z okien jej domu. Budynek wyglądał niepozornie, był tylko nieco podniszczony. W jego wnętrzu kryła się jednak tajemnica rodem z horroru. Gdy policjanci wezwani na miejsce zdali sobie sprawę z tego, co się dzieje, nie mogli otrząsnąć się z szoku. Okazało się, że w domu mieszka tajemniczy lokator.

Sąsiedzi pani Crockett mieszkającej w zniszczonym domu w Plant City na Florydzie nie mieli pojęcia o dramacie, który rozgrywa się tuż za ścianą. Kobieta, jej partner oraz dwaj synowie żyli w skrajnym ubóstwie, ale sprawiali wrażenie miłych i dobrych ludzi. Pewnego dnia jeden z przechodniów dostrzegł w oknie na poddaszu dziecko. Nie przypominało jednak żadnego z synów Crockettów. Historia przedstawiona m.in. na kanale Youtube "OWN" mrozi krew w żyłach.

Świerzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaŚwierzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaCzytaj dalej

Sąsiedzi odkryli wstrząsającą tajemnicę

Mężczyzna był pewien, że widzi dziewczynkę, której wiek oszacował na około pięć, sześć lat. Dziecko odchylało koc, którym zasłonięte były szyby i przyglądało się temu, co dzieje się na ulicy. Cała scena rozegrała się w przeciągu kilku sekund. Sąsiad nie podjął interwencji.

Pewien czas później sytuacja się powtórzyła. Tym razem sąsiedzi, widząc brudną i wychudzoną twarz dziecka, niezwłocznie powiadomili o sprawie policję. To, co funkcjonariusze zastali na miejscu, przechodzi ludzkie wyobrażenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Byłem w pomieszczeniach, w których tygodniami gniły ludzkie zwłoki, ale czegoś takiego to nie widziałem. Nawet nie potrafię tego opisać. Odchody kota, psa, ludzi… Widać je było na ścianach, były wtarte w dywan. Wszędzie było ciemno. Wydawało się, jakby cała podłoga była pokryta skorupkami jajek. Nie dało się zrobić kroku, by nie zdeptać jakiegoś karalucha - relacjonował jeden z mundurowych.

W jednym z zamkniętych pomieszczeń dokonano szokującego odkrycia. W pokoju wielkości garderoby znaleziono spleśniały, pokryty robactwem i odchodami materac, na którym leżało zwinięte w pozycji embrionalnej dziecko. Dziewczynka była skrajnie wychudzona, przypominała szkielet obleczony skórą. Miała na sobie tylko starą, przepełnioną pieluchę.

Dziecko było żywe, ale nie reagowało na słowa policjantów. Po jego ciele pełzały liczne robaki. Włosy nienaturalnie się poruszały za sprawą wesz i pcheł. W pokoju czuć było przerażający odór, w pomieszczeniu znajdowało się mnóstwo gnijących pampersów.

Dziewczynkę natychmiast przetransportowano do szpitala. Jej matka trafiła do aresztu. Okazało się, Danielle - bo tak miała na imię córka pani Crockett - miała siedem lat. Przez całe swoje życie była zamknięta w brudnym i ciemnym pokoju, bez towarzystwa innych ludzi. Nigdy nie była w szkole i nie poznała żadnego rówieśnika.

Ważyła około 20 kilogramów, była skrajnie niedożywiona i cierpiała na anemię. Nie potrafiła samodzielnie przeżuwać ani spożywać stałych pokarmów. Personel medyczny zmuszony był do żywienia jej za pomocą kroplówki i butelki dla niemowląt. Danielle nie mówiła ani nie płakała, a bodźce z otoczenia były jej obojętne. Nie zwracała uwagi nawet na zimno i ból.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Lekarz ujawnił, co wyrabia się w szpitalu na Narodowym, wstydzi się sam za siebie. "Wyszydzają nas", kuriozalne sytuacje
 3. Przed pójściem spać wrzuć do toalety ząbek czosnku. Efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
 4. Rząd chce masowo przebadać mieszkańców kilku województw na obecność COVID-19. Minister zdrowia zdradził szczegóły

Niedorozwój, do którego doprowadziło zamknięcie jest nieuleczalny, dziewczynka już nigdy nie powróci do normalności. Lekarze orzekli, że nie cierpiała ona na żadną chorobę genetyczną ani psychiczną. Opiekunowie byli winni - doprowadzili ją do opłakanego stanu. Po wyjściu ze szpitala zamieszkała w domu opieki i poszła do szkoły. W 2007 roku została adoptowana przez parę, która dała jej wiele ciepła i miłości. Po czterech latach terapii dziecko nauczyło się samodzielnie zakładać buty, podnosić szklankę z wodą i myć zęby. Obecnie Danielle przebywa w specjalnym ośrodku.

Matka dziecka, Michelle Crockett zrzekła się praw rodzicielskich w ramach ugody. Została skazana na dwa lata aresztu domowego za znęcanie się nad małą Danielle. Nigdy nie trafiła do więzienia. Nie wiadomo, jak dalej potoczyły się losy kobiety i jej synów.

dziewczynka

dom

dziewczynka

Źródło zdjęć: youtube.com/OWN

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
   1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
   2. Przyczyny i objawy niedoczynności tarczycy. Profilaktyka i leczenie
   3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   4. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
   5. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
   6. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
   7. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
   8. Dopuścił się serii podpaleń, od miesięcy pozostawał nieuchwytny. Teraz wpadł w ręce policji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Archiwum Zbrodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News