Sąsiedzi usłyszeli przerażające dźwięki
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 17 Sierpnia 2020

Z mieszkania obok dochodziły przerażające dźwięki. Kiedy cudem dostali się do środka, nie mogli uwierzyć własnym oczom

Sąsiedzi usłyszeli przerażające dźwięki z mieszkania obok, zrozumieli, że nie mogą już dłużej czekać. Na miejsce wezwano służby, kiedy funkcjonariusze w końcu dostali się do środka, ich oczom ukazał się porażający widok.

Sąsiedzi od kilku dni słyszeli zza ściany przerażające dźwięki, w końcu zrozumieli, że nie mogą dłużej czekać. Kiedy wezwani na miejsce funkcjonariusze straży pożarnej wyważyli drzwi i weszli do lokalu, ich oczom ukazał się przerażający widok.

Sąsiedzi byli zaniepokojeni dźwiękami dochodzącymi zza ściany

Policjanci z komisariatu Wrocław-Stare Miasto odebrali w nocy niepokojące zgłoszenie od mieszkańców jednego z bloków ul. Braniborskiej. Od kilku dni z jednego z lokali dochodzić miały niepokojące odgłosy szczekających psów. Sąsiedzi mieszkania próbowali interweniować samodzielnie, jednak nikt nie reagował na ich pukanie do drzwi.

Marcin Miller - wielkie szczęścieWielkie szczęście w domu Marcina Millera. Z całego serca gratulujemyCzytaj dalej

Jak przekazał sierż. szt. Krzysztof Marcjan, przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że od kilku dni nikt nie widział również, by ktokolwiek wyprowadzał zwierzęta z mieszkania. Policjanci wezwali strażaków, którzy wyważyli drzwi do lokalu. Ich oczom ukazał się przerażający widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fryzjer dokonał niewiarygodnej metamorfozyPoszła do fryzjera bez większych nadziei. Gdy na koniec spojrzała w lustro, nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Policjanci przesłuchali sąsiadów i wezwali straż pożarną

W jednym z pokoi siedziały dwa czworonogi, z mieszkania dochodził odór psich odchodów. Zwierzęta były wycieńczone i bardzo przestraszone. Funkcjonariusze natychmiast zaopiekowali się zwierzakami.

- W mieszkaniu uchylone było tylko jedno małe okno, a aktualna aura sprawiła, że w lokalu było bardzo duszno i gorąco. Zostawione dla zwierząt miski z jedzeniem oraz wodą były puste - wymienia sierż. szt. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Dzisiaj grzeje:

1. Po nowych informacjach o córce, Kasia Kowalska podjęła decyzję. Artystka zaskoczyła fanów niebywałą nowiną

2. Kraków. Właściciel agresywnego bulteriera usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

3. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję

Ostatecznie psy trafiły pod opiekę wrocławskiego schroniska dla zwierząt przy ulicy Ślazowej. Policja ustaliła personalia kobiety, która powinna opiekować się zwierzakami, zostały już wobec niej podjęte czynności w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z zakresu Ustawy o Ochronie Zwierząt.

- Funkcjonariusze będą również sprawdzać, w jaki sposób wrocławianka sprawowała opiekę nad zwierzętami i czy faktycznie czworonogi przebywały kilka dni same w mieszkaniu - przekazał rzecznik wrocławskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
  3. Czas jest tylko do jutra. Miliony Polaków muszą zdążyć
  4. Zostawiła w pokoju dziecka ukrytą kamerę. Kiedy rano zobaczyła nagranie, zamarła bez słowa
  5. Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: "Jesteś zazdrosny?". Będzie walka?
  6. Kotek ze zdeformowanym pyszczkiem trafił do schroniska. Chwilę później wydarzył się cud

Gabriela Kownacka, wielki sekretGabriela Kownacka zmarła 10 lat temu. Po śmierci na jaw wyszedł jej wielki sekretCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News