Sąsiad dokonał makabrycznego odkrycia
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 4 Maja 2020

Mężczyzna zauważył podejrzaną rzecz obok auta sąsiada. Podszedł i pobladł, widok zapamięta do końca życia

Sąsiad zapamięta ten widok do końca życia. Mężczyzna podszedł do samochodu jednego z mieszkańców wsi Dąbrówka, bo zauważył podejrzaną rzecz. Kiedy zorientował się, co właśnie odkrył, był przerażony. Natychmiast powiadomił lokalne służby bezpieczeństwa.

Sąsiad przechodził rano koło domu Artura Ch. z Dąbrówki w województwie kujawsko-pomorskim. Nagle dostrzegł niepokojącą rzecz przy samochodzie mężczyzny. Kiedy zorientował się, na co patrzy, był przerażony. Natychmiast powiadomił lokalną policję. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Sąsiad odnalazł zwłoki mężczyzny przy samochodzie, wstrząsający widok zapamięta do końca życia

Informacje o zwłokach młodego mężczyzny odnalezionych w czasie majowego weekendu na jednej z posesji we wsi Dąbrówka wstrząsnęły całą Polską. Przechodzień zauważył ciało leżące przy jego samochodzie w piątek 1 maja 2020 roku w okolicach godziny 8 rano. Przerażony swoim odkryciem od razu powiadomił lokalną policję.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawił się policyjny patrol, a funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo w sprawie śmierci 32-latka. Na jego ciele odkryto liczne rany cięte i kłute. Prokuratura od początku zakładała, że do zgonu Artura Ch. doszło w wyniku działania osób trzecich. Zatrzymano 6 osób, w tym Krzysztofa S., który stał się głównym podejrzanym.

Sąsiad Artura Ch. od razu powiadomił policję. Zatrzymano 6 podejrzanych osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

Jak przekazał "Super Express" w niedzielę 3 maja funkcjonariusze przeprowadzili wizję lokalną z udziałem Krzysztofa S., w trakcie której mężczyzna miał przyznać się do zamordowania 32-latka.

- Do tej sprawy zatrzymano sześć osób. 32-letniemu Krzysztofowi S. prokurator przedstawił zarzut zabójstwa z rozbojem oraz podżegania do zabójstwa. Podejrzany przyznał się do wszystkich czynów. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. Trwają czynności z pozostałymi pięcioma zatrzymanymi. Oni najprawdopodobniej nie usłyszą zarzutów zabójstwa, ale inne, związane z ich udziałem w tym przestępstwie - przekazała Agnieszka Adamska-Okońska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta zbrodnią, do której doszło w spokojnej miejscowości. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec Krzysztofa S. w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczasowego.

- W tej chwili wykonywane są czynności procesowe z osobą zatrzymaną, z osobą podejrzaną. Prokurator przedstawił tej osobie zarzut popełnienia przestępstwa z artykułu 148 par. 2, pkt. 2 Kodeksu Karnego, tj. zbrodni zabójstwa połączonej z rozbojem. Po wykonaniu tych czynności zostaną podjęte dalsze decyzje co do stosowania środków zapobiegawczych - poinformował Marcin Przytarski z Prokuratury Rejonowej w Tucholi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

zwierzę8 mitów o psach, w które wciąż wierzy wiele osób. Nie popełniaj tych błędówCzytaj dalej

źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News