Nagranie obejrzały już 2 miliony osób. Sarna spotkała bałwana, jej reakcja rozkłada na łopatki

Nagranie obejrzały już 2 miliony osób. Sarna spotkała bałwana, jej reakcja rozkłada na łopatki Źródło: YouTube / The Dodo

Sarna przywędrowała do ogródka pewnej rodziny, a tam spotkała bałwana. Reakcja dzikiego zwierzęcia jest przezabawna, wszystko zarejestrowała kamera. Miliony internautów oglądają niecodzienny filmik.

Sarna szukała w okolicy pożywienia. W tym celu przywędrowała do ogródka pewnej rodziny. Tam spotkała bałwana. Domownicy zauważyli ją przez okno i szybko włączyli kamerę. Nagranie trafiło do sieci, reakcja dzikiego zwierzęcia na nietypową budowle ze śniegu jest przezabawna. 

Sarna spotkała bałwana w ogródku

Sarny są niezwykle płochliwe i raczej unikają zabudowań, jednak w czasie zimy głodne zwierzęta częściej pojawiają się w pobliżu ludzkich domostw w poszukiwaniu jedzenia. Tak też zrobiła bohaterka nagrania, które podbija sieć. Internauci są zachwyceni zwierzakiem, którego niezwykle zabawne zachowanie chwyciło ich za serce. 

Pewna rodzina spędziła popołudnie na zabawie w śniegu, ulepili pięknego bałwana, które starannie przyozdobili. Otrzymał oczy z kamyków oraz nos i włosy z marchewki. Zmęczeni zabawą postanowili rozgrzać się w domu. Po chwili dostrzegli przez okno sarnę, która skradała się w kierunku ich budowli ze śnieżnych kul. Szybko uruchomili kamerę i nagrali całe zdarzenie, a film trafił do sieci.

Sarna zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu można zobaczyć sarnę, która z wielką nieufnością zbliża się do napotkanego bałwana. Płochliwe zwierzę jest jednak zbyt ciekawskie, by zostawić go w spokoju. Kiedy w końcu orientuje się, że niektóre elementy śnieżnej budowli są jadalne, zaczyna łapczywie wyjadać je z bałwana, nie zważając na konsekwencje. Najpierw znika nos, a później włosy ze śnieżnej budowli. Po uczcie bałwan jest zupełnie zdemolowany. Sarna pozbawiła go nawet śnieżnej głowy, która spadła i rozbiła się o ziemię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zostawili dzieci na lotnisku, chcieli lecieć bez nich. Jedno mogło być zarażone wirusem z Chin
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Nagranie w sieci wyświetlono już ponad 2 miliony razy. Internauci są rozbawieni zachowaniem płochliwego zwierzaka, który w tym przypadku wykazał się ogromną odwagą, a później dla przepysznej marchewki zupełnie zmasakrował bałwana. 

- Sarna nie była tylko głodna, ona ewidentnie szukała bójki - zażartował pod nagraniem jeden z internautów.

- To jest jeden ze sposobów na nową fryzurę. Ona wygląda na dobrego fryzjera - dodał kolejny rozbawiony użytkownik sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Włożyła swoich synów do piekarnika i go uruchomiła. Chwilę później stało się najgorsze, co można sobie wyobrazić
  4. Już niedługo spadnie śnieg, jednak prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero potem. Synoptycy łapią się za głowy
  5. Nie przyjęli księdza po kolędzie. Później dostali list, który budzi wściekłość

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News