Obrzydliwe? Żona słynnego polskiego piłkarza zje własne łożysko, do sieci wrzuciła zdjęcie

Obrzydliwe? Żona słynnego polskiego piłkarza zje własne łożysko, do sieci wrzuciła zdjęcie Źródło: Fot. Instagram/Marina

Sara Boruc zaledwie kilka dni temu przywitała na świecie swojego synka, któremu nadała wyjątkowe imię. Teraz 34-latka zdradziła nieco swoim obserwatorom z tego wyjątkowego dnia, a co więcej, opublikowała zdjęcie, które zapewne bardzo zaskoczyło wszystkich internautów. Wszystko wskazuje na to, że żona piłkarza zamierza zjeść własne łożysko.

Sara Boruc blisko tydzień temu urodziła. Żona piłkarza już w trakcie ciąży pokazywała, jak bardzo nie może doczekać się, aż będzie mogła uściskać swojego pierwszego synka. W końcu 34-latka się doczekała, bo na świat przyszło jej ukochane maleństwo. Boruc pokazała, że przyjście na świat jej małego chłopca, to dla niej wyjątkowy czas, którym nie wstydzi dzielić się w sieci. Na swoim Instagramie zamieściła krótkie nagranie zrobione kilka chwil po narodzeniu Noah, a zaraz po nim opublikowała wstrząsające zdjęcie swojego łożyska.

Sara Boruc urodziła 

Żona piłkarza wreszcie ma przy sobie swojego jedynego synka. Dzień, w którym mały Noah przyszedł na świat, był dla niej szczególnie wyjątkowy i postanowiła uczcić go w oryginalny sposób. 34-latka opublikowała w sieci krótki filmik zrobiony zaledwie kilka minut po tym, jak chłopiec przyszedł na świat.

Widać na nim, że Sara postawiła na poród w basenie, w domowym zaciszu, a tuż obok był jej ukochany, który nie odstępował jej na krok. Co więcej, pochwaliła się swoim obserwatorom, że poród trwał zaledwie 85 minut i obyło się bez zbędnego znieczulenia. Trzeba przyznać, że takiego porodu pozazdrościłaby jej niejedna kobieta.  

Żona piłkarza zje własne łożysko?  

Chwilę po przekazaniu internautom radosnej nowiny, Sara Boruc zamieściła na swoim InstaStory zdjęcie łożyska. Na fotografii widać, że znaczną część przeznaczyła na zrobienie z nich kapsułek, natomiast ususzony fragment w kształcie serca ma w ozdobnym woreczku, co pozwoli jej zachować go na pamiątkę.

Wszystko to wskazywać może zatem na to, że 34-latka zamierza zjeść swoje łożysko. Zapewne większość osób uważa to za coś obrzydliwego, jednak jest wiele gwiazd, które zdecydowały się na zrobienie kapsułek z łożyska i zażycie ich. Jedną z takich gwiazd jest Kim Kardashian, która urodziła dwoje dzieci.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co może dać kobiecie zjedzenie łożyska?  

Plotki, które pojawiają się wokół zażywania swojego łożyska w kapsułkach, wciąż nie znalazły potwierdzenia po stronie specjalistów. Mówi się jednak, że dzięki temu u świeżo upieczonej mamy spada poziom tzw. baby blues oraz poprawia się jej laktacja. Co więcej, rzekomo dzięki temu wzmacnia się jej odporność i ma szansę na szybki powrót do formy sprzed ciąży. Nie zabrakło jednak także komentarzy wyrażających obrzydzenie internautów. Część podkreślała, że nie są to sprawy, którymi powinno się dzielić w mediach społecznościowych. 

Screen/Instagram/Sara Boruc

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  6. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Źródło: MAMADU 

Następny artykuł