Wszystkie mamy mogą zazdrościć Sarze Boruc. Sprawiła synkowi luksusowy wózek

Wszystkie mamy mogą zazdrościć Sarze Boruc. Sprawiła synkowi luksusowy wózek Źródło: Instagram - Sara Boruc

Wszystkie mamy mogą jej zazdrościć. Czym tym razem zaskoczyła Sara Boruc? Niedawno po raz kolejny została mamą. Znana jest z miłości do luksusów, często chwali się w mediach społecznościowych swoim światowym życiem.

Sara Boruc niedawno po raz kolejny została mamą. Razem z mężem Arturem Borucem powitali na świecie synka Noah. Ma wiele inicjatyw na swoim koncie, jest właścicielką marki biżuteryjnej "SIN by Mannei". Celebrytka jest wielką fanką luksusowych marek, które często prezentuje w mediach społecznościowych. Co jakiś czas zaskakuje swoimi drogimi stylizacjami, tym razem dumna mama prezentuje styl swojego nowo narodzonego potomka. 

Sara Boruc w ciąży

Kiedy internet obiegła informacja o ciąży Sary Boruc z polskim bramkarzem, wszystkie fanki znanej WAG wiedziały, że to właśnie dziecko i macierzyństwo zawładną blogiem celebrytki. Chętnie dzieli się szczegółami swojego życia w mediach społecznościowych. Okazało się, że zdecydowała się na poród naturalny w domu, w wodzie. W przeciwieństwie do wielu znanych osób, dumni rodzice szybko pokazali zdjęcia swojego synka. Od samego początku zapewnili mu otoczenie drogich marek i gadżetów. 

Sara Boruc, jak każda z medialnych osób musi dbać o swój wizerunek. Gwiazdy po ciąży prześcigają się swoim tempem powrotu do ciała sprzed stanu błogosławionego. Nie inaczej jest z żoną Artura Boruca. Kobieta zawsze mogła się pochwalić nienaganną figurą, wytrenowaną starannie na słowni.

Sara Boruc z synkiem

Dumna mama co jakiś czas pokazuje nam szczegóły ze swojego życia. Na instagramie obok zdjęcia synka Noah, promuje polskie marki. Tematem numer jeden na świecie jest ciąża i poród Meghan Markle, a w Polsce to właśnie Sara Boruc jest komentowana w mediach. Zmęczona, ale szczęśliwa świeżo upieczona mama lubi popularność i nie szczędzi szczegółów dla swoich fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio była widziana na spacerze z dzieckiem, co było znów okazją do pokazania siebie i znanych marek. Tym razem zaszokowała wszystkich luksusowym wózkiem, jaki sprawiła swojemu synkowi. Okazuje się, że model który wybrała dla swojego dziecka, jest bardzo popularny wśród gwiazd w show biznesie. Artur Boruc razem z małżonką nie oszczędzają od samego początku na swoim potomku. Niejeden rodzic może im pozazdrościć wózka wartego kilkanaście tysięcy złotych. Jednakże dla rodziców najważniejsze jest dziecko, więc są gotowi dla niego zrobić wszystko w imię komfortu i dostatniego życia. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News