Sara myślała, że boli ją brzuch od miesiączki. Wkrótce znaleźli ją martwą

Sara myślała, że boli ją brzuch od miesiączki. Wkrótce znaleźli ją martwą Źródło: pxhere.com

Sara była przekonana, że doskwierają jej zwykłe bóle menstruacyjne. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Następnego dnia dziewczyna została znaleziona martwa.

Sara była zwykłą 16-latką, która nigdy nie skarżyła się na jakiekolwiek cięższe dolegliwości. Kiedy podczas szkolnej wycieczki zaczęła odczuwać ból brzucha, była święcie przekonana, że jest on związany z przechodzeniem cyklu miesiączkowego. Niestety, nastolatka strasznie się pomyliła, co przypłaciła własnym życiem.

Sara myślała, że brzuch boli ją od miesiączki. Pomyłka doprowadziła do jej śmierci

Sara pomimo bólu nie zamierzała rezygnować z planu szkolnej wycieczki i brała udział we wszystkich zaplanowanych aktywnościach. Po lekkiej kolacji wybrała się ze wszystkimi na wspólne ognisko, a jeszcze przed północą wróciła do pokoju, gdzie bez szaleństw położyła się po prostu spać.

Kiedy następnego ranka znajomi nastolatki ruszyli na śniadanie, okazało się, że nie ma jej w stołówce. Dziewczyna nie zjawiała się przez kolejne minuty, dlatego zaniepokojeni koledzy poszli do jej pokoju, gdzie zastali makabryczny widok. Dziewczyna nie poruszała się i nie oddychała. 16-latka zmarła w łóżku. Prawdę o jej śmierci dopiero po 9 miesiącach przekazała siostra Sary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W końcu potwierdzono, że zmarła ona na zespół wstrząsu toksycznego (TSS). O tej chorobie w sposób szczególny powinny wiedzieć kobiety. Zakładam, że wiele z was o niej nie słyszało. Jest ona chorobą bardzo rzadką. Miałam okazję poznać oprócz mojej siostry jeszcze jedną osobę, która ledwo to przeżyła. A moja siostra umarła. Więc teraz się zastanawiam, czy to rzeczywiście jest takie rzadkie. Sara była piękną i młodą kobietą i odeszła zdecydowanie zbyt wcześnie… - napisała w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Czym jest zespół wstrząsu toksycznego? Jest to zatrucie wywołane przez infekcję bakteryjną, która prowadzi do niedotlenienia organizmu, a w konsekwencji do śmierci. Objawy mogą przypominać grypę, ale najbardziej czujne powinny być kobiety. Jak pokazał przykład Sary, TSS bardzo przypomina również bóle menstruacyjne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News