santander (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1) (1)
fot.wikipedia.com
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

Klienci świętują! Nie uwierzycie, co spotkało Santander Bank Polska

Santander Bank Polska ma wielkie powody do świętowania. Okazuje się, że były Bank Zachodni po przejęciu przez hiszpańską grupę Santander został oceniony jako najlepszy w Polsce. Co to oznacza dla klientów placówki?

Santander Bank Polska bez wątpienia jest jednym z gigantów polskiego rynku bankowego. Tysiące zadowolonych klientów i sytuacja spółki na rynku napawa optymizmem szefostwo banku na następne lata. Dobre nastroje wśród bankowców rozbudziła także prestiżowa nagroda miesięcznika The Banker, "Bank of The Year Poland". Placówka przez ostatnie 10 lat była już dwukrotnie laureatem nagrody w 2010 i 2012 roku.

Santander Bank Polska z prestiżowym wyróżnieniem

Nagroda miesięcznika The Banker jest uznawana przez banki za jedną z ważniejszych. Zaszczyt odebrania statuetki w tym roku przypadł w zaszczycie hiszpańskiej grupie Santander. - Transakcje zrealizowane w roku 2018, a także re-branding naszego banku dodatkowo umacniają naszą pozycję na polskim rynku. Nowa marka Santander otwiera przed nami nowe możliwości, szczególnie w zakresie innowacyjnych metod płatności i rozwiązań wspierających finansowanie handlu zagranicznego - skomentował nagrodę Gerry Byrne, Country Head Santander Bank Polska. Z nagrody cieszył się także polski prezes oddziałów, wskazując, że praca banku w 2018 roku była wyjątkowo intensywna. - Jesteśmy szczególnie dumni z tej nagrody, ponieważ udało nam się ją zdobyć w jednym z najbardziej intensywnych okresów w naszej dotychczasowej historii. Przez wiele miesięcy musieliśmy dzielić naszą uwagę między codzienną działalność biznesową i wielkie strategiczne projekty. Włączanie wydzielonej części Deutsche Banku Polska, zmianę marki oraz kolejny etap naszej cyfrowej transformacji. Dzięki tym inicjatywom wyznaczamy standardy w nowych obszarach polskiego sektora bankowego - podkreślał zarządu Michał Gajewski, prezes Santander Banku Polska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej

Czego mogą spodziewać się klienci w 2019 roku?

Rządzący bankiem zapowiadają, że poprawa pracy banku w 2018 jest tylko i wyłącznie kwestią procesu, jaki od dawna trwa w placówce i bankowcy liczą na to, że poprawa jakości usług w nadchodzącym roku będzie coraz to bardziej odczuwalna. Niewykluczone, że klienci placówki będą mogli liczyć na coraz to lepsze oferty. - Jestem przekonany, że dzięki połączeniu tych wszystkich atutów i wyjątkowego zaangażowania naszych pracowników, również w przyszłym roku będziemy mogli świętować podobne sukcesy - powiedział Gerry Byrne, Country Head Santander Bank Polska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News