Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów Źródło: Pikio.pl

Sanepid pilnie alarmuje - w jednym ze sklepów bardzo popularnej sieci potwierdzono zakażenie koronawirusem. Teraz trwają poszukiwania wszystkich klientów, którzy w ostatnim czasie robili zakupy w popularnym salonie meblowym. Wszyscy powinni niezwłocznie skontaktować się ze służbami sanitarnymi.

Sanepid pilnie poszukuje klientów, którzy w ostatnim czasie robili zakupy w sklepie popularnej sieci salonów meblowych. Apel ma związek z wykryciem przypadku zakażenia COVID-19. Wszystkie osoby, które były obsługiwane w jednym z punktów klienta powinny niezwłocznie skontaktować się ze służbami sanitarnymi. 

Sanepid pilnie alarmuje - w jednym ze sklepów popularnej sieci meblowej pojawił się koronawirus

W województwie zachodniopomorskim tylko wczoraj odnotowano aż 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Aż 9 z nich dotyczyła Szczecina. Byli to głównie pacjenci oraz pracownicy Szpitala Wojewódzkiego. Teraz wyszło na jaw, że może to nie być jedyne ognisko koronawirusa w mieście. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poszukuje klientów, którzy w ostatnim czasie robiły zakupy w salonie Agata Meble przy ul. Wiosennej oraz korzystały z punktu obsługi nr 11.

- UWAGA! Sanepid w Szczecinie prosi klientów sklepu Agata Meble w Szczecinie o niezwłoczny kontakt!!! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinie prosi klientów Salonu Agata Meble w Szczecinie przy ul. Wiosennej 30, którzy obsługiwani byli przez Punkt Obsługi nr 11 w sklepie na I piętrze w dniach: 24-25.07.2020r. i 28.07.2020r. w godz. 12:00-20:00 i w dniu 27.07.2020r. w godz. 10:00-20:00 o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Szczecinie tel. nr: 668-332-486 całodobowo lub 91 48-49-349, 91 48-49-348 lub 91 48-49-347 w godz. 8:00-20:00 - zakomunikowano w informacji zamieszczonej przez sanepid.

Na ten moment Agata Meble nie wystosowała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Na początku pandemii firma przeznaczyła milion złotych na zakup niezbędnych sprzętów medycznych oraz środków zabezpieczenia sanitarnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA:

W ostatnim czasie epidemia koronawirusa w Polsce wyjątkowo przybrała na sile. Liczba nowych przypadków od zeszłego tygodnia nieustannie i gwałtownie rośnie. każdego dnia jest to około pół tysiąca przypadków. Według danych Ministerstwa Zdrowia, w czwartek odnotowane rekordowe 615 nowych zakażeń oraz 15 zgonów. Od początku pandemii w Polsce odnotowano 45 031 przypadków, łącznie zmarło 1 709 osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
2. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
3. Ponad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżył

Wiele wskazuje na to, że jesienią czeka nas również druga fala koronawirusa. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w rozmowie z Radiem Maryja potwierdzał, że taki scenariusz prawdopodobnie się spełni. Przepowiedział również, że rząd szykuje specjalną strategię dotyczącą testowania, o czym więcej przeczytasz TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Interweniowali w FIFA w sprawie Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu: powiedziałem, że jestem zaskoczony
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta
  8. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Prawda o jej relacji ze znanym tatą porusza
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News