sanepid pilny komunikat
Pixabay dimitrisvetsikas1969
Joanna Szwalikowska - 25 Września 2020

Pilny komunikat sanepidu. Poszukiwane osoby, które były w ostatnią niedzielę w konkretnym kościele

Pilny komunikat wydany przez sanepid. Poszukiwane są wszystkie osoby, które w ostatnich dniach uczestniczyły w nabożeństwie w konkretnym kościele. Niepokojące doniesienia z jednej z polskich miejscowości. Sytuacja jest poważna.

Radio Zet przekazało pilny komunikat sanepidu na swoim profilu na Twitterze. Poszukuje się wszystkich osób, które w konkretnych dniach uczestniczyły w nabożeństwa w kościele w jednej z polskich miejscowości. Sytuacja jest poważna. Kontakt z osobami tymi ma na celu przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Pilny komunikat sanepidu dotyczący uczestników mszy świętej jednego z kościołów w Polsce

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie w piątkowym komunikacie poprosił o jak najszybszy kontakt wszystkie osoby, które w dniach 18-20 września uczestniczyły w mszach świętych w kościele pod wezwaniem św. Walentego w Konopiskach. Kontakt z tymi osobami ma na celu przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego pod kątem ewentualnego zakażenia koronawirusem.

- Kontakt ma na celu przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego w związku ze stwierdzeniem przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 uczestnika nabożeństwa. Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych zgodnie z adresem zamieszkania - czytamy w komunikacie, który pojawił się na stronie częstochowskiego sanepidu.

Urząd gminy Konopiska tego samego dnia wydał również komunikat dotyczący sytuacji epidemicznej oraz poinformował o ograniczeniach, jakie zostały wprowadzone w lokalnych placówkach oświatowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- W związku z obecną i wciąż zmieniającą się sytuacją dotyczącą wzrostu ilości zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 na terenie naszej gminy oraz wprowadzeniem niezbędnej kwarantanny na terenie wybranych placówek oświatowych apelujemy do Państwa o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej - napisano w komunikacie władz gminy.

W przedszkolu publicznym w Konopiskach do 1 października zostały zawieszone zajęcia stacjonarne. Uczniowie klasy II szkoły podstawowej w Konopiskach uczą się w trybie zdalnym do 29 września. Z kolei pięciu nauczycieli z zespołu szkolno-przedszkolnego w Rększowicach zostało kontrolnie skierowanych na kwarantannę.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Zgodnie z opublikowanymi w piątek danymi częstochowskiego sanepidu, pod którego kontrolą znajduje się również gmina Konopiska, od początku epidemii odnotowano tam 21 przypadków zachorowań, 16 osób do tej pory wyzdrowiało. W piątek nadzorem epidemiologicznym było objętych 27 mieszkańców gminy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: RMF FM, Twitter Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News