sanepid koronawirus w Polsce pociąg
Wikimedia Halina Ciszewska-Czyż
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Niestety, koronawirus w pociągu. Sanepid pilnie szuka pasażerów bardzo popularnej trasy

Fatalna wiadomość - zakażenie koronawirusem w pociągu. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów bardzo popularnej relacji. U jednej z podróżujących osób wykryto zakażenie, wskutek czego prosi się o pilny kontakt w przypadku pojawienia się niepokojących objawów. Pasażerowie której trasy są zagrożeni?

Fatalna wiadomość z kraju. Sanepid poszukuje pasażerów bardzo często uczęszczanej trasy. U jednego z pasażerów potwierdzono zakażenie koronawirusem. Pasażerowie powinni pilnie zgłosić się do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w przypadku pojawienia się niepokojących objawów.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów bardzo popularnej trasy, jeden z pacjentów jest zakażony koronawirusem

17 września pociągiem Polregio podróżowała osoba, u której dwa dni później potwierdzono zakażenie koronawirusem. Sanepid apeluje o pilny kontakt pasażerów, którzy podróżowali tego dnia i o tej godzinie wskazaną relacją oraz zdołali zaobserwować u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy. Sytuacja jest niepokojąca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Osoba, u której wykryto koronawirusa, 17 września podróżowała relacją Poznań-Toruń. O godzinie 13.48 pociąg wyjechał z Poznania. Wszyscy podróżujący, którzy znaleźli się w pociągu tego dnia oraz o tej godzinie i zauważyli u siebie niepokojące objawy wskazujące na zakażenie koronawirusem, powinni zgłaszać się do swoich lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Prawdopodobne objawy zakażenia powinni wystąpić maksymalnie do 27 września.

Podróżujący, u którego wykryto zakażenie koronawirusem, nie posiadał miejscówki, dlatego nie jest w stanie wskazać miejsca, które zajmował. Powyższy komunikat nie dotyczy osób, które do wspomnianej relacji wsiadły w Mogilnie. Pamiętajmy, by w przypadku pojawienia się objawów zakażenia, jak najszybciej zgłosić się do swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Koronawirus w Polsce wciąż nie odpuszcza. Minister zdrowia, Adam Niedzielski, pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Niestety nie miał do przekazania dobrych wieści. Nie ukrywał, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest poważna. W jednej z miejscowości w Polsce w szkole wykryto bardzo duże ognisko koronawirusa. Aż 500 osób zostało objętych nadzorem epidemiologicznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syn Zenka Martyniuka nagle wpadł we wściekłość. Zaczął krzyczeć, wulgarnie obrażał b. żonę
  2. Rywale lekceważą Legię Warszawa? Śmiałe zapowiedzi trenera drużyny z Kosowa
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Oburzające, uczeń dostał w szkolnej stołówce okropny posiłek. Interweniował dyrektor, nie do pomyślenia

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Polska Times

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News