sanepid ognisko koronawirusa Kraków
Unsplash Mufid Majnun
Joanna Szwalikowska - 20 Października 2020

Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Bardzo smutne informacje

Sanepid przekazał dramatyczne informacje. W kraju odnotowane zostało kolejne, duże ognisko koronawirusa. Placówka pilnie apeluje o pomoc.

Sanepid z jednej z polskich miejscowości przekazał dramatyczne informacje. Wykryto oraz potwierdzono nowe, duże ognisko zakażeń koronawirusem w Polsce. Sytuacja jest poważna. Placówka wydała pilny apel o pomoc.

Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierciSąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierciCzytaj dalej

Sanepid pilnie apeluje o pomoc. W placówce wykryto ognisko koronawirusa

W powiatowej jednostce sanepidu w Krakowie u kilkunastu osób potwierdzono już zakażenie koronawirusem. Kilkudziesięciu pracowników zostało skierowanych na kwarantannę i obecnie oczekuje na wyniki testów. Niewykluczone, że pozytywnych przypadków przybędzie jeszcze więcej. Sytuacja jest dramatyczna. Placówka potrzebuje pilnej pomocy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Sanepid zaapelował już do innych instytucji o pomoc w dramatycznej sytuacji oraz skierowanie pracowników innych urzędów do jednostki znajdującej się w Krakowie. W przeciwnym razie nie będzie ona w stanie wykonywać nadal swoich zadań.

W województwie małopolskim potwierdzonych zostało dziś 1486 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem, co niestety jest kolejnym rekordem w regionie, małopolski sanepid podaje jednak nieco inną informację, według nich zakażeń było 1492, zmarło 25. Najwięcej zakażonych, 534 osoby odnotowano w stoli Małopolski. Sytuacja w tym województwie jest wyjątkowo poważna.

Poza Krakowem liczba zachorowań nie spada również w powiecie suskim, gdzie potwierdzono zakażenie u 81 osób. Chorych przybywa również w powiatach nowotarskim oraz limanowskim, gdzie odnotowano po 80 nowych przypadków.

Dzisiaj grzeje:

1. Decyzja padła jak grom z jasnego nieba. Szkoły podstawowe w całym mieście przechodzą na zdalne nauczanie

2. Rząd podjął decyzję w sprawie 2 listopada. Fatalne wieści, obywatele nie będą zadowoleni

3. Rząd wprowadza nowe przepisy, wszystko stało się nagle. Właśnie przed chwilą padło na antenie

W całej Polsce z kolei w ciągu ostatniej doby pozytywny wynik otrzymało 9 291 osób. Na ten moment liczna osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem to 167 230 osób, 3 524 z nich zmarły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ma wielkie serce. Antek Królikowski 3 lata temu adoptował psa ze schroniska. Niezwykłe, jak zmienił się Klasyk
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia. Już wiemy, co czeka Polaków
  4. Polsat przekazał oficjalny komunikat. Koniec "Tańca z gwiazdami", fani nie mogą się pozbierać
  5. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  6. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  7. Wojsko USA ma autentycznie nagrania UFO. Naukowcy chcą dokonać czegoś niesamowitego
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Kraków, Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News