sanepid pomyłka testy
Pixabay dimitrisvetsikas1969
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Ogromna wpadka sanepidu. Pomylili wyniki testów, co się stało?

Niewiarygodna wpadka sanepidu. Pomylone zostały wyniki testów. W rozmowie z Polsat News wicemarszałek Senatu Michał Kamiński z PSL-Koalicja Polska zdradził, co się stało.

Szokujące doniesienia z kraju. Doszło do ogromnej wpadki sanepidu. Pomylono wyniki testów. Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński w rozmowie z Polsat News zdradził, co się stało. Zilustrował również tym samym, jego zdaniem, słabą jakość działania sanepidu.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Ogromna wpadka sanepidu, pomylono wyniki testów

- Otrzymałem wyniki testu ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego - mówił wicemarszałek Senatu Michał Kamiński z PSL-Koalicja Polska w rozmowie w Polsat News. Szokujące doniesienia zostały ujawnione podczas programu "Śniadanie w Polsat News" u Piotra Witwickiego, gdzie dyskutowano z gośćmi na temat skuteczności działań w walce z pandemią koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Senator Michał Kamiński w pewnym momencie przyznał bardzo zaskakującą rzecz. Przez pomyłkę miał otrzymać wynik na obecność koronawirusa jednego z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości - szefa MSWiA oraz koordynatora ds. służb specjalnych Mariusza Kamińskiego.

Michał Kamiński przyznał, że w momencie, kiedy zdał sobie sprawę z pomyłki, do której doszło, natychmiast usunął dane, które zostały mu przesłane. Senator wyjaśnił również, że bardzo długo czekał na wyniki swojego testu.

- Po ponagleniach otrzymałem z sanepidu poufne dane medyczne, jakim jest wynik należący do ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego - mówił Kamiński podczas rozmowy w "Śniadaniu w Polsat News". Zarówno prowadzący, jak i goście byli bardzo zaskoczeni jego wyznaniem.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Oficjalny komunikat ministerstwa sprzed kilku minut. Pilna zmiana, obowiązuje już od jutra

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Kamiński przyznał, że przytoczenie tego przykładu miało wykazać, że instytucje sanitarne w Polsce działają na niskim poziomie, wskutek czego dochodzi do tego typu pomyłek. Wicemarszałek Senatu dodał również, że należący do niego test był ujemny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Babcia Stasia wręcz przesadziła wymyślając najdoskonalszy przepis na zupę ogórkową. Ciężko ugotować lepiej
  2. Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówić
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Internauci przerobili Sasina na jednostkę miary. Niezwykle kreatywny pomysł, pękniesz ze śmiechu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Polsat News, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News