Nauczycielka tańca ma koronawirusa. Sanepid pilnie poszukuje wszystkich, z którymi miała kontakt

Nauczycielka tańca ma koronawirusa. Sanepid pilnie poszukuje wszystkich, z którymi miała kontakt Źródło: youtube KlodzkoNeeds Batman

Sanepid pilnie prosi o kontakt wszystkich, którzy mieli styczność z kobietą, u której wykryto koronawirusa. Liczba osób może być spora z racji na wykonywaną przez nią pracę.

Sanepid będzie kontaktował się ze wszystkimi, którzy w ciągu 14 dni mieli do czynienia z kobietą, a lista tych osób może być naprawdę spora. Jest to kolejny potwierdzony przypadek zarażenia w Polsce.

Sanepid sprawdzi wszystkich uczestników zajęć

Sanepid otrzyma listę osób, które brały udział w zajęciach tanecznych, które prowadziła kobieta. Jest ona instruktorką w jednej ze stołecznych szkół tańca i wszyscy, którzy uczestniczyli w jej zajęciach mogli potencjalnie się od niej zarazić. Wykaz osób, które zostały wystawione na kontakt z koronawirusem zostanie przekazany przez kobietę oraz szkołę Salsa Libre. Jednocześnie we wstawionym filmie relacjonującą całą sprawę Magda, bo tak ma na imię kobieta, poprosiła o jak najszybszy kontakt, jeśli w istniejącej bazie uczestnik nie posiada przypisanego numeru telefonu lub adresu e-mail. Chodzi o osoby, które w okresie od piątku 06.03 do wtorku 10.03 brały udział w lekcjach tańca warszawskiej szkoły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda wróciła do domu

Kobieta w filmie podkreśliła, że czuje się dobrze i odesłana została do domu, aby tam kontynuować leczenie ze względu na brak powodów do zatrzymania w szpitalu. Magda opisała swój obecny stan jako dobry, ale wspomina, że jeszcze niedawno miała mocną gorączkę i niezwykle silne bóle stawów, jednak jej wiek oraz silny organizm sprawił, że wirus nie jest dla niej niebezpieczny. Najdziwniejsze w relacji kobiety był fakt, że po powrocie do domu karetką, poprosiła ludzi o odsunięcie się od niej ze względu na zarażenie. Ci jednak nie brali tego na poważnie, a zagrożenie infekcją jest faktycznie duże.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała dramatyczne nagranie

Przebywała w izolatce

Magda zaapelowała do wszystkich, którzy do niej piszą, że nie mogą wytrzymać w kwarantannie domowej o to aby wykazali się większą wyrozumiałością i powagą w obliczu problemu. Domowa kwarantanna to sposób aby nie przenosić wirusa na innych, bardziej narażonych na jego działanie ludzi. Kobieta podkreśliła, że jeśli komuś się nudzi to niech pomyśli, że to nic w porównaniu do tych dwóch godzin, które spędziła w izolatce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Seniorzy drżą z obaw o emerytury. Czy listonosze dostarczą im pieniądze na czas?
  4. Ręce opadają, ksiądz bezdusznie gwałcił nieletnią. Zeznania dziewczyny wyciskają wszystkie łzy
  5. Zbigniew Boniek w żałobie. Nagle zmarła bliska mu osoba, wielka tragedia
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News