Sanepid poszukuje wiernych
kisistvan77 Pixabay
Irmina Jach - 10 Października 2020

Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych, sytuacja jest poważna

Sanepid pilnie poszukuje wiernych, którzy brali udział w nabożeństwach odbywających się w jednym z polskich kościołów. Sytuacja jest niezwykle poważna. Mamy potwierdzenie, istnieje duże ryzyko, że uczestnictwo w mszy mogło wiązać się z ryzykiem zakażenia koronawirusem. Nie można przegapić tego komunikatu.

Sanepid opublikował ważny komunikat na temat niebezpiecznej sytuacji epidemiologicznej, którą zanotowano w jednym z dużych polskich miast. To kolejny przypadek, w którym ksiądz zarażony koronawirusem odprawiał nabożeństwa. Jeśli brałeś udział w nabożeństwach odbywających się w tym kościele, koniecznie zapoznaj się z oświadczeniem sanepidu. Wielu wiernych mieszkających w centralnej Polsce może być w poważnym niebezpieczeństwie.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Sanepid pilnie poszukuje uczestników nabożeństw

Sanepid poinformował, że w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie wykryto przypadek zakażenia koronawirusem. Zarażony jest jeden z księży. Wierni, którzy brali udział w odprawianych przez duchownego nabożeństwach lub mieli z nim bezpośredni kontakt, w razie wystąpienia niepokojących objawów proszeni są o niezwłoczny kontakt z lekarzem i powiadomienie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Wszystkie osoby, które od dnia 3 października miały bezpośredni kontakt z ks. Bartoszem Kuczmarskim, a które zaobserwują u siebie niepokojące objawy mogące sugerować zakażenie koronawirusem, proszone są o niezwłoczne skonsultowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu w drodze teleporady oraz poinformowanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie (tel.: 22 310 79 41 lub 781 824 416, e-mail: sekretariat@pssewawa.pl) - poinformował sanepid.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Podkreślono jednocześnie, że wszystkie nabożeństwa w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będą odbywały się zgodnie z założeniami. Msze i modlitwy różańcowe, które zaplanowano na październik, będą także transmitowane na żywo w internecie, tak, by osoby obawiające się zarażenia mogły uczestniczyć w nich bez podejmowania zbędnego ryzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W polskiej miejscowości remontowano wieżę kościelną. Znaleźli coś niesamowitego, aż trudno uwierzyć
  2. Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunę
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Najlepszy syrop na odporność, zaledwie 3 składniki potrafią zdziałać cuda. Rozprawi się z każdym przeziębieniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Prawna

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News