Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli Źródło: pikio.pl

Sanepid podjął decyzję. Szkoła została zamknięta, uczniowie już od jutra rozpoczną naukę zdalną. Niestety, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli.

Sanepid właśnie podjął decyzję, w mediach już pojawiło się potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne. Ciężka sytuacja dla uczniów i nauczycieli pojawiła się w jednej ze szkół w Gdyni. 

Ciężka sytuacja w szkole w Gdyni 

Niestety, okazuje się, że wśród uczniów jednej ze szkól w Gdyni, doszło do kolejnego zakażenia koronawirusem. Uczeń z VI Liceum Ogólnokształcącego otrzymał już pozytywny wyniki. Szkoła natychmiast zwróciła się do sanepidu o wprowadzenie zdalnego nauczania. 

- W toku dochodzenia epidemiologicznego i w związku z ujawnieniem kolejnego zakażenia w VI LO, Sanepid zdecydował o skierowaniu na kwarantannę kolejnych nauczycieli. Z tego powodu Dyrektor szkoły w porozumieniu z Prezydentem Miasta postanowiła wystąpić do PSSE o pozytywne zaopiniowanie przejścia na zdalny tryb nauczania - przekazano za na Twitterze miasta Gdynia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sanepid podjął decyzję. Szkoła przechodzi na tryb zdalny

Dziennikarz Radia Zet, Maciej Bąk za pośrednictwem Twittera przekazał właśnie zaskakującą wiadomość. Okazuje się, że jeden z uczniów 6. Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni jest zakażony koronawirusem. W związku z potwierdzeniem testu na COVID-19 kolejni nauczyciele zostali skierowani na kwarantannę. Sytuacja doprowadziła do tego, że dyrektor placówki złożył wniosek o wprowadzenie trybu zdalnego. Sanepid wyraził zgodę. Uczniowie na razie będą uczyli się za pośrednictwem sieci. Jak można się dowiedzieć, uczniowie już od jutra najprawdopodobniej do przyszłego tygodnia mają lekcje online. 

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

- Kolejny uczeń 6. LO w Gdyni zakażony koronawirusem. Na kwarantannę trafili z tego powodu kolejni nauczyciele. Dlatego dyrektor szkoły zawnioskowal o przejście w tryb nauki zdalnej, a Sanepid się zgodził. Lekcje online już od jutra - przekazał dziennikarz Radia ZET. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński przedstawił historię Polski, o której nikt nigdy nie słyszał? Wielu może być zaskoczonych
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News