Sanepid
pikio.pl
Monika Majko - 3 Lipca 2020

Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

Sanepid apeluje do wszystkie osoby, które mieli kontakt z księdzem, o poddanie się przymusowej kwarantannie. Testy potwierdziły, że duchowny jest zakażony koronawirusem. Podczas nabożeństw rozdawał wiernym komunię świętą.

Sanepid pilnie apeluje do wszystkich, którzy mieli kontakt z zakażonym duchownym, o poddanie się obowiązkowej kwarantannie. U księdza potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2, w ostatnich dniach podczas nabożeństw rozdawał wiernym komunię świętą.

Sanepid apeluje o kontakt do wszystkich osób, które miały styczność z zakażonym koronawirusem duchownym

Sanepid potwierdził, że proboszcz parafii pw. św. Stanisława BM w Koninie został zakażony koronawirusem. Współpracownicy zarażonego księdza oraz wszystkie osoby, z którymi mógł mieć styczność w ośrodku zdrowia, zostały poddane kwarantannie. Sanepid apeluje o pilny kontakt do wszystkich lokalnych wiernych, którzy uczestniczyli w ostatnich dniach w nabożeństwach sprawowanych przez duchownego.

Mało, która kobieta wie jaką funkcję ma spełniać kieszonka w majtkachMało kto wie, do czego naprawę służy kieszonka w damskich figach. Jej przeznaczenie wielu wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Jak przekazał portal limanowa.in, proboszcz uczestniczył w mszy św. w niedzielę 21 czerwca, tego dnia w parafii odbyła się uroczystość I Komunii Świętej. Podczas kolejnych kilku dni prowadził również nabożeństwa z okazji tzw. białego tygodnia, w którym uczestniczyły zarówno dzieci, jak i ich rodziny.

- Kościół nasz decyzją władz Sanepidu zamknięty do odwołania! Przynajmniej na kilka dni. Korzystamy w niedzielę z dyspensy w obawie przed zarażeniem; oglądajmy w środkach społecznego przekazu. Po niedzieli dowiemy się co dalej. Mamy nadzieję, że wszystko szybko się uspokoi - ogłoszono na stronie internetowej gminy Konin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka - wielu dało się nabraćNa jaw wyszło wielkie podpuszczanie klientów Biedronki. Niestety, wielu dało się nabraćCzytaj dalej

Sanepid potwierdził zakażenie koronawirusem u proboszcza parafii pw. św. Stanisława BM w Koninie

Sanepid wzywa wszystkich, którzy mogli mieć bezpośredni kontakt z zakażonym koronawirusem księdzem lub uczestniczyli w jednym z nabożeństw sprawowanym przez duchownego, by natychmiast skontaktowali się telefonicznie z lokalnym oddziałem sanepidu. Tam uzyskają wszystkie informacje dotyczące dalszego postępowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. W czasie snu ciągle słyszał drapanie. Lekarz nie wierzył własnym oczom

To nie pierwszy taki przypadek w Polsce. Jakiś czas temu informowaliśmy o pilnym apelu, skierowanym do wiernych jednej z lubelskich parafii. Lokalny sanepid potwierdził zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u dwóch duchownych, oboje udzielali komunii wiernym podczas nabożeństw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia mistrzyni świata. Jest coraz gorzej, "Lara walczy o życie"
  3. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie
  4. Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie, liczy się czas
  5. KNF wydało pilne strzeżenie dla wszystkich Polaków. Muszą koniecznie uważać zwłaszcza na 3 firmy
  6. Tragedia, nie żyje księżniczka. Miała straszny wypadek, cały kraj pogrążył się w żałobie

Komary - domowe środkiW kuchni każdy ma jeden z najlepszych środków przeciw komarom. Kosztuje grosze, efekt zachwycaCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News