Sanatorium miłości zmienia życie uczestniczki. "Nie może opędzić się od młodych chłopców!"

Sanatorium miłości zmienia życie uczestniczki. "Nie może opędzić się od młodych chłopców!" Źródło: Screen YouTube/Radio Bielsko

"Sanatorium miłości" to najnowszy hit TVP, który już podczas pierwszego odcinka przyciągnął do siebie około 4 miliony widzów. Program zmienia życie jednej z uczestniczek. Jak powiedziała: "Nie może opędzić się od młodych chłopców!"

"Sanatorium miłości" już z nazwy jawi się jako coś pozytywnego, ale i intrygującego. Producenci programu chcieli przyciągnąć miliony widzów przed ekrany telewizorów i to im się udało. Pokazali w nim zaskakujące historie seniorów, którzy poszukują miłości, właśnie w sanatorium. Jedną z bohaterek programu jest Wiesława Kwiatek, która poszukiwała partnera na całe życie właśnie w tym programie. Dała się już poznać fanom jako sympatyczna i miła kobieta, która potrzebuje ciepła drugiej osoby. Twórcy programu opisują ją w taki sposób: - Warszawianka. Kobieta nowoczesna, energiczna oraz kontaktowa. Nie ma dla niej tematów tabu, ale w kwestiach damsko-męskich jest raczej tradycjonalistką. Lubi sport, górskie wędrówki oraz podróże. Jest znakomitą gospodynią i wybitną kucharką. Ważne dla niej jest połączenie duchowe, opiekuńczość oraz ciepło - czytamy na temat Pani Wiesi.

Sanatorium miłości daje nowe możliwości

Kobieta dopiero po śmierci męża odżyła na nowo i mogła zająć się tylko i wyłącznie sobą. Postanowiła zaszaleć i znaleźć nowego partnera w programie. Po udziale w nim stała się rozpoznawalna, zaczęły do niej trafiać liczne wiadomości od amantów. Doszło do tego, że niektórzy zaczęli za nią chodzić i ją zaczepiać w miejscach publicznych. Można pomyśleć, że to starsi panowie bardziej się interesują Wiesią. Nic bardziej mylnego, w zdecydowanej większości to młode osoby zaczepiają uczestniczkę programu. Zainteresowana opisała jedną z sytuacji w supermarkecie. Wyznała, że była wręcz śledzona przez młodego mężczyznę: - Zauważyłam to i po jakimś czasie zatrzymałam się i po prostu zapytałam go, dlaczego to robi. Usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę - mówi Wisława Kwiatek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta ma już za sobą związek z młodszym

Kobieta nie ukrywa przed opinią publiczną, że ma już za sobą dwuletni związek z o wiele młodszym od niej partnerem. Wspomina go wręcz cudownie, ale ich drogi po prostu musiały się rozejść: - To on mnie poderwał i przekonał do związku, ale po dwóch latach odeszłam, bo przestraszyłam się naszej wspólnej przyszłości. W perspektywie czasu nie ma to sensu, no i, powiedzmy sobie szczerze, nie można tracić zdrowego rozsądku - wyznaję w wywiadzie Wiesia. Przed nami kolejne odcinki tej produkcji TVP. Okaże się, kto znalazł miłość, a kto opuści sanatorium sam. Jedno jest pewne, program przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów, którym się to podoba i na pewno na jednym sezonie się nie skończy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka sławnej piosenkarki została BRUTALNIE zamordowana. Tą tragedią żyła cala Polska.
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Mama plus nie tylko dla matek? PiS wprowadzi poprawki do ustawy
  4. Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni
  5. Gwiazda polskiego Mam Talent miała wypadek! Apel o wsparcie
  Następny artykuł