Po specjalnym odcinku Sanatorium miłości zbieramy szczęki z podłogi. Uczestnik zapowiedział, że całą noc będzie miał seks

Po specjalnym odcinku Sanatorium miłości zbieramy szczęki z podłogi. Uczestnik zapowiedział, że całą noc będzie miał seks Źródło: Screenshot z youtube.com/tvpvod

"Sanatorium miłości" to program, do którego fani "Rolnik szuka żony" podchodzili bardzo sceptycznie. Wątpili oni w sukces produkcji. Tymczasem okazało się, że przebiła ona swoją popularnością pierwsze show, które również prowadzi Marta Manowska. Ostatnio uczestnicy programu zostali zaproszeni, aby powspominać wspólnie przygody, które przeżyli w produkcji TVP. W trakcie emisji doszło jednak do dosyć nieoczekiwanego zwrotu akcji.

Sanatorium miłości plasuje się w czołówce produkcji TVP, które przyciągają przed telewizory milionową publiczność. Właśnie trwa emisja odcinków specjalnych, w trakcie których uczestnicy wspominają między innymi postać Śp. Cezarego Mocka, a także spędzają wspólnie czas na malowaniu pisanek.

W pewnym momencie doszło do niespodziewanej wypowiedzi jednego z uczestników. Ryszard zdradził plany swojego kolegi, Marka. Najwyraźniej producenci zapomnieli wyciąć fragment świątecznego odcinka.

Uczestnik "Sanatorium miłości" zszokował widzów

Bohaterowie programu "Sanatorium miłości" spędzają czas w pensjonacie "Uroczysko Zaborek", gdzie próbują świątecznych potraw, a także dzielą się z widzami inspiracjami odnośnie Wielkanocy, bowiem uczestnicy pochodzą z różnych stron Polski, gdzie panują zupełnie odmienne tradycje.

Niestety do pensjonatu nie udało dotrzeć się Janinie. Nie wiadomo dlaczego jest nieobecna w programie. To spowodowało, że jeden z uczestników nie miał towarzysza w pokoju. Padło na Ryszarda, który nie był z tego powodu zbyt szczęśliwy. Ciągle skarżył się i marudził. W pewnym momencie ze smutkiem zdradził plany swojego kolegi, który pochwalił mu się, co będzie robił w nocy. Przy okazji ocenił także warunki, w których przyszło mu mieszkać przez kilka dni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Takie szafki to moja mama miała kiedyś, ale je zmieniła, a oni tu nie zmienili (...) nawet można sąsiadów podejrzeć, bo lustro jest ruchome (...) myślałem, że nie dali szklanek. (...) Marek tam zapowiadał, że całą noc seks będzie miał - wymsknęło mu się przypadkiem, co oczywiście mocno zdziwiło widzów.

Internauci byli sytuacją mocno rozbawieni. Tak komentowali wpadkę Ryszarda.

 - Hahaha, no nieźle. Tak wydałeś kolegę? A Tobie, Marku, powodzenia! Daj tam czadu - śmieje się internauta.

 - No, no, Mareczek. Koguciku - komentuje rozbawiony fan.

 - To już wiadomo kto tam jest najbardziej obrotny w programie - żartuje kolejny komentujący.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  4. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  5. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka
  6. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News