Biedny uczestnik upokorzony w "Sanatorium Miłości". Poniżyli go przed kamerami

Biedny uczestnik upokorzony w "Sanatorium Miłości". Poniżyli go przed kamerami

"Sanatorium Miłości" w każdą niedzielę gromadzi przed telewizorami pokaźne grono widzów. Kolejne odcinki serialu przynoszą coraz więcej emocji. W najnowszej odsłonie jeden z uczestników został bardzo upokorzony przed kamerami.

"Sanatorium Miłości" wzbudza coraz większe emocje. Seniorzy, którzy zdecydowali się wziąć udział w projekcie TVP i znaleźć miłość w jesieni swojego życia, coraz bardziej się rozkręcają! W malowniczym Ustroniu odbyły się już pierwsze romantyczne randki, więc widzowie mogą trzymać kciuki za rodzącą się miłość. Nie brakuje również innych wydarzeń, które urozmaicają życie codzienne uczestników. Jedno z nich okazało się wyjątkowo emocjonujące dla kuracjuszy. W 5. odcinku "Sanatorium Miłości" Marta Manowska zaprosiła uczestników do udziału w warsztatach psychologicznych. Wraz z profesjonalną trenerką mieli oni przyjrzeć się relacjom, jakie budują z innymi ludźmi. Jednym z zadanych ćwiczeń było zbieranie opinii na swój temat, które miało pokazać, w jaki sposób są odbierani przez najbliższe otoczenie. Wszystko miało charakter anonimowy. Każdy uczestnik otrzymał kopertę z małymi karteczkami, na których inni seniorzy wypisali ich cechy charakteru. Wyniki okazały się zaskakujące, a jeden z panów został przy tej okazji bardzo upokorzony.

Bardzo przykra sytuacja. Publicznie upokorzono jednego z uczestników "Sanatorium Miłości"

Pan Ryszard z Warszawy od początku wzbudzał kontrowersje wśród uczestników. Trzymał się na uboczu i często krytykował innych. W czasie pobytu w "Sanatorium Miłości" zdążył się już pokłócić ze swoim współlokatorem. Kiedy podczas warsztatów z relacji międzyludzkich otworzył kopertę z opiniami na swój temat zrobiło mu się bardzo przykro. Panie nie szczędziły Ryszardowi komplementów. Zwracały uwagę na to, że dobrze tańczy i jest eleganckim mężczyzną. Jednak panowie okazali się bardziej okrutni w swoich sądach. Na karteczkach pojawiły się bardzo bolesne komentarze na temat Ryszarda. - Szukasz konfliktu? Poznaj Ryszarda - napisał jeden z kuracjuszy. Inny komentarz był jednak dużo bardziej okrutny. - Mały człowiek z rozdętym ego - napisała anonimowa osoba. Ryszard zachował zimną krew, jednak dało się zauważyć, że te słowa bardzo go dotknęły.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak Marta Manowska zareagowała na atak? Kobieta postanowiła zrobić coś niesamowitego

Prowadząca program Marta Manowska starała się ratować tę sytuację. Zabrała Ryszarda na prywatną rozmowę, podczas której mężczyzna opowiedział o swojej przeszłości. Okazuje się, że jego historia nie była łatwa. Senior przedwcześnie stracił żonę, która zaczęła chorować na nerki tuż po urodzeniu dziecka. Dla mężczyzny był to bardzo duży cios i to wydarzenie bardzo wyraźnie wpłynęło na jego charakter. Upokorzony uczestnik wciąż ma jednak nadzieję na miłość. Myśli o tym, aby jeszcze się ożenić. Kolejne odcinki "Sanatorium Miłości" pokażą, czy znajdzie swoją wybrankę wśród kuracjuszek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska PORONIŁA aż 2 razy?! Szczere wyznanie mamy aktorki
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. "Lista grzechów" Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Plotek     Następny artykuł