Uczestnik Sanatorium miłości opowiedział o swojej tragedii. To smutna historia

Uczestnik Sanatorium miłości opowiedział o swojej tragedii. To smutna historia

"Sanatorium miłości" to najnowsza propozycja Telewizji Polsat, która podobno tworzona była z myślą o pobiciu rekordu popularności formatu "Rolnik szuka żony". Na ekrany zawitał dopiero drugi odcinek nowego show, a już doszło do czegoś wyjątkowego. Jeden z uczestników opowiedział o swojej ogromnej tragedii. 

"Sanatorium miłości" jest nowym formatem TVP, który bardzo często nazywany jest następcą kultowego już "Rolnik szuka żony". Program jako jedyny w polskiej telewizji pokazuje relacje miłosne starszych osób, czym szybko zainteresował wielu Polaków. Pierwszy odciek zgromadzić miał około 4 miliony widzów przed telewizorami, a to dopiero początek. Programy tego typu bardzo często skupiają się na uczuciach widzów, a przed kamerami dochodzi do wzruszających wyznań i wstrząsających sytuacji. Tak stało się również w przypadku "Sanatorium miłości". Jeden z uczestników zgodził się opowiedzieć o swojej wielkiej tragedii. Historia okazała się niewiarygodnie smutna.

Uczestnik "Sanatorium miłości" wzruszył widzów

Najnowszy odcinek programu obfitował w emocje i nowe wyzwania, nie zabrakło jednak również wielkich wzruszeń. Uczestnicy odwiedzili lekarzy, następnie sprawdzili się na zajęciach zumby, a dzień zakończyli na szybkich randkach, które zdecydowanie stanowiły punkt kulminacyjny. Miało być pikantnie i romantycznie, a zrobiło się wyjątkowo przykro i sentymentalnie. Biorący udział w programie Cezary podczas rozmowy z prowadzącą show Martą Manowską zdecydował się opowiedzieć historię swojego małżeństwa. Okazało się, że przez wiele lat cieszył się pełnią życia wraz z ukochaną żoną, niestety wracając z pracy "została potrącona na pasach". - Miało się ideał, to teraz trudno jest znaleźć kogoś. Ideał w urodzie i charakterze - zwierzył się. Bohater przez wiele lat nie mógł pogodzić się z tą śmiercią, ostatecznie jednak lęk przed dalszą samotnością wygrał i postanowił wziąć udział w programie. To wzruszające wyznanie ścisnęło za gardła tysiące widzów, a Cezary szybko stał się ulubieńcem fanów formatu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Drugi odcinek show TVP zachwycił widzów

"Sanatorium miłości" jest pierwszym show w historii, w którym możemy obserwować życie miłosne starszych ludzi. Okazuje się, że mają oni wiele do zaoferowania i są niezwykle otwarci na nowe doświadczenia. Drugi odcinek panowie rozpoczęli od intensywnych ćwiczeń, po których wraz z paniami udali się na spotkanie z właścicielem uzdrowiska. Kolejne na liście rzeczy do zrobienia na ten dzień były podstawowe badania medyczne, prosto z których przyszedł czas na zajęcia rumby. - Panie bardzo dobrze tańczyły, nie zważając na muzykę - żartował kolejny z uczestników, Ryszard. Kolejny dzień minął na przygotowaniach do wieczornej niespodzianki, którą okazały się tzw. szybkie randki. Panie poszły do fryzjerów, a Panowie przygotowywali eleganckie koszule. Cały wieczór upłynął wyjątkowo elegancko, miło i przyjemnie, a uczestnicy doskonale się ze sobą dogadywali. Nie pozostało już nic innego, jak tylko czekać na pierwsze zauroczenia i wielkie miłości. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Joanna Krupa choruje na Hashimoto. Nie da się tego wyleczyć
  2. Aktorka Przyjaciółek nigdy nie pokazała twarzy syna. Ma bardzo ważny powód
  3. Dodzie grożono śmiercią. „Kiedyś na scenę wbiegł facet z maczetą”
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł