Marta Manowska ma nowego faceta! Wiemy, jaki on jest

Marta Manowska ma nowego faceta! Wiemy, jaki on jest Źródło: Instagram/Marta Manowska

Sanatorium miłości oraz Rolnik szuka żony uczyniły z Marty Manowskiej jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Gwiazda przez długi czas czekała na prawdziwą miłość, która nadeszła całkiem niespodziewanie. Media dotarły do uroczych informacji na temat nowego związku ulubienicy widzów.

Sanatorium miłości jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Format cieszy się nawet być może większą popularnością niż Rolnik szuka żony, który także prowadzi Marta Manowska. Prezenterka zaskarbiła sobie przychylność publiczności łagodnym, ciepłym usposobieniem, idealnie wkomponowanym w treść jej programów. 

Gwiazda Sanatorium miłości ma nowego ukochanego

Chociaż w telewizji Manowska zajmowała się niesieniem pomocy tym, którzy nie potrafili przez długi czas znaleźć miłości, gwiazda sama miała ogromny problem z uporządkowaniem swojego życia emocjonalnego. W przeszłości próbowała układać sobie sferę uczuciową u boku kilku mężczyzn, jednak każdy kolejny wybór okazywał się nietrafiony.

Niespodziewanie w jej życiu pojawił się tajemniczy Adam, o którym fani wciąż nie wiedzą zbyt wiele. Związek gwiazdy doskonale jednak ponoć rokuje. Parę łączą wspólne pasje, czyli podróże oraz uprawianie sportu. Mężczyzna akceptuje Manowską, czas spędzany przez nią na planie kolejnych programów, a także ludzi, z którymi pracuje. 

Zakochani mają ponoć podobne cele oraz spojrzenie na świat. Gdy gwiazda zajmowała się produkcją formatu Sanatorium miłości, Adam był zachwycony jej kontaktem z seniorami, których doświadczenie życiowe sam bardzo szanuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urocze szczegóły związku Marty Manowskiej

Ukochany Marty Manowskiej zaakceptował ponoć także fakt, iż na każdym kroku towarzyszą jej paparazzi, a ona nie chce szybko ujawniać w mediach szczegółów swego związku. Gwiazda nie ukrywa, że w przyszłości chciałaby założyć duży, tętniący życiem dom. Być może to właśnie u boku Adama jej plany będą mogły zostać skutecznie zrealizowane. Fani już dziś nie mogą się doczekać chwili, w której dowiedzą się nieco więcej o mężczyźnie oraz jego miłości do prezenterki.

- Dla mnie najważniejsze wartości w życiu to rodzina, miłość i wiara - powiedziała szczerze w jednym z wywiadów sama Marta Manowska, która dziś może wreszcie koncentrować się nie tylko na pracy, ale także wymienionych wartościach.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach
  2. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  5. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł