Marta Manowska wspomina zmarłego uczestnika Sanatorium miłości. "Zatańczy teraz ze swoją żoną "

Marta Manowska wspomina zmarłego uczestnika Sanatorium miłości. "Zatańczy teraz ze swoją żoną " Źródło: screen/youtube/TVP VOD

"Sanatorium miłości" stanęło w centrum medialnych dyskusji. Śmierć uwielbianego uczestnika była potwornym ciosem, a teraz Marta Manowska kolejny raz postanowiła wspomnieć go we wzruszający sposób. Fani tytułu nie mogli ukryć wzruszenia.

"Sanatorium miłości" niedawno poinformowało na swoim fanpage'u na Facebooku, że nagle zmarł uwielbiany uczestnik programu Cezary Mocek. Mężczyzna od pierwszych odcinków cieszył się gigantyczną sympatią fanów, głównie dzięki swojej wyjątkowej szczerości oraz otwartości na nowe doświadczenia. Jak podają media, przegrał on walkę z chorobą, co było okropnym ciosem zarówno dla obsady formatu TVP, jak i dla milionów jego fanów. 

Raz po raz w Internecie pojawiają się wzruszające wpisy bliskich pana Cezarego, w których wspominają go i opowiadają o wspólnych chwilach spędzonych wraz z nim. Teraz gwiazdę programu "Sanatorium miłości" wspomnieć postanowiła także prowadząca Marta Manowska, jej gest jest jednak wyjątkowy, wzruszający i ściskający za gardło. 

Manowska wzruszająco wspomina zmarłą gwiazdę programu "Sanatorium miłości" 

Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że z uczestnikami wszystkich programów, w których była gospodarzem, łączyło ją coś szczególnego. Zawsze starała się im pomóc, angażowała się w ich życie, poznawała historię i wraz z nimi przeżywała trudne chwile i cieszyła z sukcesów. Wiadomość o tragicznej śmierci Cezarego była także dla niej gigantycznym ciosem, po którym do tej pory nie może się pozbierać. 

Teraz opublikowała na swoim Instagramie wzruszający filmik, na którym tańczy ze zmarłym uczestnikiem "Sanatorium miłości", a dołączony do niego opis wyciska łzy. 

- A teraz chcę podziękować Wam. Za Waszą wrażliwość, klasę, każdy wpis. „Pan Cezary zatańczy teraz ze swoją żoną i nogi nie będą już go bolały” Jesteście wspaniali i czuli. Mam tu najlepszą ekipę na świecie. A Cezary nie przestaje tańczyć w naszych sercach - mogliśmy przeczytać. 

Internauci nie potrafią powstrzymać swojego wzruszenia niezwykłym gestem prowadzącej


Wpis natychmiast zalała fala komentarzy od wzruszonych fanów, którzy ze łzami w oczach oglądali filmik, na którym prowadząca tańczy z Cezarym. 

- Uwielbiam tę piosenkę a ten filmik bardzo mnie wzruszył - pisze internautka. 

- Piękna piosenka z pięknymi słowami. Ale najpiękniejsza jest Wasza przyjaźń, która będzie trwała zawsze, mimo iż rozdzieliło Was życie - dodaje kolejna. 

- Martunia nasza zawsze wspaniała. Odszedł cudowny człowiek z dystansem i poczuciem humoru. Wielki żal - pisze następna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Więcej pieniędzy ma tylko Beata Kozidrak!
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

Źródło: Instagram

Następny artykuł