Po Sanatorium miłości spotkał ją ogrom nieprzyjemności. Uczestniczka zdradziła swój dramat

Po Sanatorium miłości spotkał ją ogrom nieprzyjemności. Uczestniczka zdradziła swój dramat Źródło: materiały prasowe

Sanatorium miłości było dla uczestników wyjątkową szansą, aby znaleźć idealnego partnera. Nie wszystkim się to udało, a co gorsza, jedna z uczestniczek przeżyła straszne chwile po opuszczeniu programu. Seniorka zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało.

Sanatorium miłości szturmem zdobyło serca widzów TVP. Przygody kuracjuszy walczących o swoje uczucia zdobyły wiele fanów, a seniorzy szybko zyskali status celebrytów. Ich losy jednak nie zawsze dobrze się układały po zakończeniu show. Jedna z uczestniczek przeżyła koszmar po emisji programu.

Seniorka nie żałuje, że była w programie. Przeżyła cudowne chwile

Najbardziej nieśmiała i zamknięta w sobie kuracjuszka, Teresa Wąsowicz, została poinformowana o programie przez przyjaciółkę, z którą zna się od 40 lat. 

- Był taki moment, kiedy już wiedziałam, że dostałam się do programu i wtedy zaczęłam się wahać - wspomina.

Stres sprawił, że nie mogła spać po nocach, jednak postanowiła nie zastanawiać się dłużej - wiedziała, że po dłuższym namyśle mogłaby się wycofać. Teraz nie żałuje swojej decyzji, bo w Sanatorium miłości spędziła cudowny czas, a co najważniejsze przekonała się, że może się podobać mężczyznom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teresa nie ma i nie miała męża. Przez trudną sytuację rodzinną jej narzeczeństwo nie przetrwało, a seniorka była zbyt skupiona nad opiekowaniem się schorowaną matką. Udział w show miał sprawić, że znajdzie odpowiedniego towarzysza do wyjazdów w Tatry.

Uczestniczka opowiedziała o swoim dramacie. Po Sanatorium miłości nie miała łatwo

Czas spędzony w Ustroniu był dla Teresy bardzo cenny, jednak nie spodziewała się tego, co miało ją spotkać po powrocie do domu. Okazało się, że media społecznościowe pełne są negatywnych komentarzy pod adresem emerytki. Wiele słów anonimowej krytyki i zwykłego hejtu dotknęły seniorkę, która ponownie zatęskniła za ciszą i anonimowością. Od zawsze była bardzo wrażliwa, a internetowy atak bardzo ją zranił.

Uczestniczka Sanatorium miłości znalazła w sobie siłę, aby odciąć się od treści znajdowanych w sieci i po prostu cieszyć się życiem. Ciągle ma nadzieję, że jeszcze znajdzie idealnego partnera, z którym będzie dzielić miłość do zwierząt oraz do gór. Teresa jednak uprzedza, że droga do jej serca nie jest ani krótka, ani łatwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News