Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach"

Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach" Źródło: screenshot/TVP VOD

Sanatorium miłości sprawiło, że wiele ludzi inaczej spojrzało na emerytów. Szczególnie wyróżniała się jedna z uczestniczek, która po zakończeniu show postanowiła znaleźć sobie partnera. Wymagania, jakie stawia, zaskoczą każdego.

Sanatorium miłości pokazało, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem i zawsze można cieszyć się życiem. Seniorzy w programie wielokrotnie udowodnili, że mimo podeszłego wieku potrafią się doskonale bawić, a do tego wciąż uwielbiają randki oraz romantyczne momenty. 

Jedna z najjaśniejszych gwiazd programu TVP zdradziła, że nadal szuka tego jedynego. Opowiedziała także o swoich wymaganiach, które mogłyby zawstydzić niejedną młodą kobietę.

Uczestniczka programu TVP to prawdziwy wulkan energii. Trudno za nią nadążyć

Kobieta, która skradła serca widzów Sanatorium miłości i pokazała, że niezależnie od wieku można cieszyć się doskonałą kondycją, to Nina Busk. Rudowłosa seniorka wiele razy pokazała, że jest bardziej energiczna od niejednej czterdziestolatki. Właśnie w tym seniorka widzi powód swojej samotności.

- Faceci nie wytrzymują ze mną! Mam za dużo energii, zamiast porannej kawy budzi mnie śpiew i taniec, a do tego mam spore wymagania! - przyznała.

62-latka uwielbia aktywnie spędzać czas, a do tego dba o urodę. Zwykłe siedzenie w domu przed telewizorem zawsze nudziło emerytkę, która wolała relaksować się na mieście. Miedzy innymi dlatego rozwiodła się z mężem - on wolałby, aby Nina nigdzie nie wychodziła i nie stroiła się w modne ubrania. Bohaterka Sanatorium miłości wolała jednak zrezygnować z mężczyzny niż ze swojej niezależności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanatorium miłości to nie koniec przygód seniorki. Zamierza dalej szukać partnera

Przebojowa 62-latka nie poddaje się i ma zamiar w końcu znaleźć idealnego partnera. Nina dokładnie wie, jakiego mężczyzny szuka: musi mieć srebro, złoto i stal. Wytłumaczenie tajemniczych słów jest bardzo zaskakujące.

- Ten, który mnie zdobędzie, ma mieć srebro na głowie, czyli siwe włosy, złoto w kieszeni - ma być hojny i opiekuńczy pod względem finansowym i stal w... spodniach. Tego to już nie będę tłumaczyła! - zdradziła.

Jak widać, temperament kobiety nadal jest równie ognisty, co kolor jej włosów. Otwartość uczestniczki Sanatorium miłości, jak i jej energiczna postawa może być prawdziwym wyzwaniem dla wielu mężczyzn. Mimo to seniorka wciąż liczy, że uda jej się znaleźć wymarzonego mężczyznę.

  1. Karin Stanek chciała popełnić samobójstwo? Powodem miał być mężczyzna
  2. Anna Jantar bardzo się tego bała. Jej tajemnica wyszła na jaw po wielu latach
  3. Wiśniewski w końcu komentuje plotki o romansie. "Widać, że ma już dość"
  4. Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach"
  5. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  6. Żenujące nagrania Godlewskiej, jest pijana? Za przegraną walkę obwinia sędziego i żąda rewanżu

Źródło: Pomponik
 
 

Następny artykuł