Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach"

Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach" Źródło: screenshot/TVP VOD

Sanatorium miłości sprawiło, że wiele ludzi inaczej spojrzało na emerytów. Szczególnie wyróżniała się jedna z uczestniczek, która po zakończeniu show postanowiła znaleźć sobie partnera. Wymagania, jakie stawia, zaskoczą każdego.

Sanatorium miłości pokazało, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem i zawsze można cieszyć się życiem. Seniorzy w programie wielokrotnie udowodnili, że mimo podeszłego wieku potrafią się doskonale bawić, a do tego wciąż uwielbiają randki oraz romantyczne momenty. 

Jedna z najjaśniejszych gwiazd programu TVP zdradziła, że nadal szuka tego jedynego. Opowiedziała także o swoich wymaganiach, które mogłyby zawstydzić niejedną młodą kobietę.

Uczestniczka programu TVP to prawdziwy wulkan energii. Trudno za nią nadążyć

Kobieta, która skradła serca widzów Sanatorium miłości i pokazała, że niezależnie od wieku można cieszyć się doskonałą kondycją, to Nina Busk. Rudowłosa seniorka wiele razy pokazała, że jest bardziej energiczna od niejednej czterdziestolatki. Właśnie w tym seniorka widzi powód swojej samotności.

- Faceci nie wytrzymują ze mną! Mam za dużo energii, zamiast porannej kawy budzi mnie śpiew i taniec, a do tego mam spore wymagania! - przyznała.

62-latka uwielbia aktywnie spędzać czas, a do tego dba o urodę. Zwykłe siedzenie w domu przed telewizorem zawsze nudziło emerytkę, która wolała relaksować się na mieście. Miedzy innymi dlatego rozwiodła się z mężem - on wolałby, aby Nina nigdzie nie wychodziła i nie stroiła się w modne ubrania. Bohaterka Sanatorium miłości wolała jednak zrezygnować z mężczyzny niż ze swojej niezależności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanatorium miłości to nie koniec przygód seniorki. Zamierza dalej szukać partnera

Przebojowa 62-latka nie poddaje się i ma zamiar w końcu znaleźć idealnego partnera. Nina dokładnie wie, jakiego mężczyzny szuka: musi mieć srebro, złoto i stal. Wytłumaczenie tajemniczych słów jest bardzo zaskakujące.

- Ten, który mnie zdobędzie, ma mieć srebro na głowie, czyli siwe włosy, złoto w kieszeni - ma być hojny i opiekuńczy pod względem finansowym i stal w... spodniach. Tego to już nie będę tłumaczyła! - zdradziła.

Jak widać, temperament kobiety nadal jest równie ognisty, co kolor jej włosów. Otwartość uczestniczki Sanatorium miłości, jak i jej energiczna postawa może być prawdziwym wyzwaniem dla wielu mężczyzn. Mimo to seniorka wciąż liczy, że uda jej się znaleźć wymarzonego mężczyznę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karin Stanek chciała popełnić samobójstwo? Powodem miał być mężczyzna
  2. Anna Jantar bardzo się tego bała. Jej tajemnica wyszła na jaw po wielu latach
  3. Wiśniewski w końcu komentuje plotki o romansie. "Widać, że ma już dość"
  4. Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach"
  5. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  6. Żenujące nagrania Godlewskiej, jest pijana? Za przegraną walkę obwinia sędziego i żąda rewanżu

Źródło: Pomponik
 
 

Następny artykuł