Iwona z "Sanatorium miłości" przeżyła dramatyczne chwile. W końcu musiała wezwać policję

Iwona z "Sanatorium miłości" przeżyła dramatyczne chwile. W końcu musiała wezwać policję Źródło: instaggram.com sanatorium_milosci_tvp

Iwona z "Sanatorium miłości" podzieliła się niezwykle bolesną dla niej historią. Szczerze opowiedziała o dramacie, z jakim przyszło jej się zmierzyć.

2 edycja "Sanatorium miłości" dobiegła już końca, jednak sympatycy programu wciąż żyją historiami swoich ulubionych bohaterów, ochoczo obserwując ich życie po zakończeniu show. Największym uznaniem w ich oczach, bez dwóch zdań, cieszy się Iwona, którą widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Charyzmatyczna kuracjuszka dała się poznać jako żywiołowa i ciekawa nowych przygód osoba, dlatego nic dziwnego, że i po zakończeniu nagrań może cieszyć się gronem sympatyków. Nikt jednak nie podejrzewał, że pewnego dnia seniorka podzieli się tak przykrą historią. 

Iwona z "Sanatorium miłości" opowiedziała o swoim dramacie. Interweniować musiała policja 

61-letnia Iwona Mazurkiewicz błyskawicznie stała się gwiazdą TVP i wschodzącą celebrytką, z dnia na dzień coraz lepiej radząc sobie z rosnącą popularnością. Grono jej fanów poszerza się nieustannie, jednak w rozmowie z Pomponikiem z bólem wyznała, że zdążyła już doświadczyć mrocznej strony sławy. Przyznała, że wśród jej wielbicieli znalazł się również jeden wyjątkowo natarczywy, który nie zamierzał dać jej spokoju. 

- Pisał do mnie i uporczywie nalegał na spotkanie - wyznała pani Iwona dodając, że gdy odmówiła usłyszała od nieznajomego mężczyzny, że ten "wie gdzie będzie przebywać i może się go spodziewać". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

61-latka była przerażona słowami natarczywego wielbiciela, bowiem miejscem, o którym wspomniał, było Radomsko. To właśnie tam Iwona planowała spotkanie z seniorami, a jest to również miejsce jej zamieszkania. Bohaterka "Sanatorium miłości" coraz bardziej martwiła się o swoje i przyjaciół bezpieczeństwo. Mazurkiewicz przeczuwała, że "adorator" może pojawić się na reklamowanej w mediach imprezie. Nie miała wyjścia. Jak przyznała, w końcu zdecydowała się na powiadomienie o wszystkim policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

- Funkcjonariusze skontaktowali się z tym człowiekiem, został uprzedzony o odpowiedzialności karnej za takie czyny - przyznała. Działanie mundurowych zapewniło seniorce trochę spokoju, choć ta ma nadzieję, że tak już zostanie. W trudnych chwilach może na szczęście liczyć na wsparcie Gerarda, którego poznała w "Sanatorium miłości".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet dziecko poradziłoby sobie z tym przepisem
  4. Biedronka wprowadza do oferty żele antybakteryjne. Cena zaskoczy każdego, ale jest jeden warunek
  5. Żywioł uderzy z całą mocą, żółte alerty dla kilku województw. Nadchodzi niż Mareike, będzie niebezpiecznie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News