W "Sanatorium miłości" było bardzo gorąco. Jedna z bohaterek zawróciła w głowie wszystkim panom, "Ma wspaniały biust i śliczną pupę"

W "Sanatorium miłości" było bardzo gorąco. Jedna z bohaterek zawróciła w głowie wszystkim panom, "Ma wspaniały biust i śliczną pupę" Źródło: instagram/sanatorium_milosci_tvp

Bohaterka "Sanatorium miłości" swoją osobą rozgrzała wszystkich panów do czerwoności. Kuracjusze są pod ogromnym wrażeniem i nie szczędząc komplementów pod jej adresem.

"Sanatorium miłości" znów zagościło na antenie z drugą już edycją. Widzowie długo czekali na ten moment, by móc podglądać jak wygląda życie polskich seniorów. Z każdym odcinkiem poszerza się grono sympatyków, a perypetie kuracjuszy dostarczają im wiele rozrywki. Ujmujący dżentelmeni i atrakcyjne panie, a wśród nich jedna wyjątkowa. 

Bohaterka "Sanatorium miłości" zawróciła wszystkim w głowie. Zrobiło się gorąco 

W rozmowie z "Super Expressem", ulubieniec widzów TVP Władysław, krótko ocenił wszystkie uczestniczki programu. Kuracjusz nie szczędził komplementów, a niektóre z nich były dość bezpośrednie. Mówiąc o Wiesi, wyznał, że często rozmawiają ze sobą przez telefon, a nawet zwrócił się obwieścił wszystkim mężczyznom, że to świetna kandydatka na partnerkę. 

- Mam prośbę do panów - jeśli marzycie o kobiecie o pełnych kształtach i wspaniałym biuście, a do tego potraficie słuchać tego, co mówi, to jest to super kandydatka. Zaufajcie mi - mówił zachwycony Władysław. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU OD GALERIĄ 

Po chwili okazało się, że wśród wszystkich kuracjuszek jest jedna, która szczególnie zawróciła panom w głowie. Mowa o niezastąpionej Barbarze, która każdego potrafi rozgrzać do czerwoności. Szybko okazało się, że uczestniczka wpadła w gusta wszystkich seniorów z "Sanatorium miłości", a by najlepiej oddać to, jak piorunujące wrażenie na nich wywarła, Władysław postanowił zacytować słowa swojego kolegi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

- Ma wspaniały biust i śliczną pupę. Chętnie bym spędził z nią noc - cytował kolegę Władysław, dodając, że wszystkie uczestniczki zrobiły na nim wrażenie, a każda odznacza się czymś zupełnie innym i to najbardziej mu się podoba. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News