Sanatorium miłości
Instagram / sanatorium_milosci_tvp
Monika Majko - 27 Stycznia 2020

Uczestnik Sanatorium miłości z bezwstydną szczerością opowiada o stosunkach. Nawet młodzież dostanie rumieńców

Sanatorium miłości ma nowy sezon, który po raz kolejny przyciągnął przed ekrany wielu widzów. Niedawno jeden z uczestników show zawstydził wszystkich swoimi odważnymi słowami. Bardzo szczerze opowiedział o stosunkach.

Sanatorium miłości ponownie gości na antenie Telewizji Polskiej, a nowy sezon znów przyciągnął przed ekrany ogromną rzeszę fanów. Niedawno jeden z uczestników poruszył w wywiadzie bardzo nietypową kwestię, a jego szczere wyznanie dotyczące życia seksualnego na emeryturze zawstydziło wielu widzów.

Abonament i nakładanie karZapukają do twoich drzwi, a potem nałożą karę. Tylko w kilka miesięcy zmusili do zapłaty 9,5 tys. PolakówCzytaj dalej

Sanatorium miłości jest ponownie emitowane na antenie TVP

Druga edycja uwielbianego przez Polaków programu ponownie gromadzi przed ekranami ogromne tłumy fanów. Wielbiciele show już zdążyli poznać nowych uczestników i wybrać swoich faworytów, chociaż program dopiero się rozkręca, a na szukających miłości seniorów czeka jeszcze wiele przygód. Niedawno dwóch uczestników zostało zaproszonych na poranną rozmowę do studia "Pytania na Śniadanie". Miała dotyczyć miłości i związków intymnych w starszym wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrazek z imprezyKobiety potrafią przegiąć bardziej niż mężczyźni. 20 zdjęć z klubów nocnych, przedostatnie jest szczytem żenadyCzytaj dalej

W porannym programie TVP pojawili się Władek i Adam. Zasiedli na kanapie wspólnie z seksuologiem, Andrzejem Gryżewskim. W trakcie rozmowy Adam zdecydował się na śmiałe słowa, choć wielu widzów było zawstydzonych jego otwartym podejściem do tematu intymnego pożycia w podeszłym wieku.

– My jako ludzie po sześćdziesiątce powinniśmy poważnie podchodzić do spraw związanych z seksem. Mamy do tego prawo. Nie tylko ludzie którzy mają 20, 30 lat. My też jesteśmy ludźmi i czegoś od życia potrzebujemy – powiedział wprost Adam Siewierski w programie "Pytanie na śniadanie".

Uczestnik "Sanatorium miłości" przełamał tabu

Dzisiaj grzeje:

1. Za monetę pięćdziesięciogroszową można dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Szczere, a może nawet trochę bezwstydne słowa emeryta zaskoczyły wszystkich. Otwartość seniora z pewnością wywołała rumieńce zawstydzenia u niektórych młodych widzów. Uczestnik programu przyznał, że zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy popierają jego punkt widzenia. Uważa jednak, że warto o tym mówić głośno i bez wstydu. Wymienił również szereg dobroczynnych skutków regularnego uprawiania stosunków płciowych.

– Seks jest panaceum na zdrowie. Wzmacnia organizm, działa pozytywnie na skórę, reguluje ciśnienie. Niektórzy tego nie doceniają – dodał uczestnik „Sanatorium miłości”.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka z Chin wyznała prawdę? Koronawirus może być groźniejszy niż myśleliśmy
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Włożyła swoich synów do piekarnika i go uruchomiła. Chwilę później stało się najgorsze, co można sobie wyobrazić
  4. Już niedługo spadnie śnieg, jednak prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero potem. Synoptycy łapią się za głowy
  5. Nie przyjęli księdza po kolędzie. Później dostali list, który budzi wściekłość

KobietaKobieta jechała autostradą, nagle otoczyły ją inne samochody. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje, syn od razu zadzwonił na policjęCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News