Sanatorium miłości tajemnica
screen/TVP
Bartłomiej Cieślak - 26 Stycznia 2020

Największa tajemnica bohatera Sanatorium Miłości ujawniona. Widzowie nie mogą się pozbierać

Sanatorium miłości trwa w najlepsze, a na jaw wyszły informacje dotyczące jednego z uczestników drugiej edycji programu TVP. Widzowie z pewnością będą w szoku, gdy tylko dowiedzą się całej prawdy.

Sanatorium miłości to program, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów telewizji publicznej. Zmagania seniorów w walce o przyjaźń i miłość oglądają miliony Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą perypetie uczestników i łapczywie nasłuchują wszelkich plotek o nich. Czytając poniższe rewelacje większość z nich na pewno będzie w szoku.

gotowanie mięsa ze sklepuGdy dowiesz się, po co w opakowaniu na mięso jest "higieniczna wkładka", już nigdy go nie kupisz. Wielkie oszustwo producentówCzytaj dalej

Sanatorium miłości: tajemnica uczestnika wyszła na jaw

Rok temu zmarł Cezary Mocek, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium miłości, który nie miał nawet okazji obejrzeć odcinków, w których występował. Nie rozstawał się ze swoim aparatem i to on szybko zauważył, że między Martą Manowską, prowadzącą program, a Adamem, dźwiękowcem pracującym na planie, zrodziło się uczucie, które zresztą trwa do dziś. Zrobił im wtedy zdjęcie, które jest jedną z piękniejszych pamiątek narodzin tego związku.

Wielu widzów nie ma o tym pojęcia, ale w obecnym sezonie Sanatorium miłości pojawił się sąsiad pana Cezarego. 71-letni Władysław Balicki ma wiele wspólnego ze zmarłym uczestnikiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dieta powietrznaRęce opadają, wielu z nas je stosuje. Najgłupsze i najbardziej szkodliwe diety na odchudzanieCzytaj dalej

- Mieszkaliśmy w sąsiednich blokach z Teofilowie, ale nigdy nie poznaliśmy się bliżej. Kiedy emitowano pierwsze odcinki "Sanatorium miłości", ja leżałem w szpitalu po operacji przepukliny, a potem dowiedziałem się o pogrzebie - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Życie na gorąco" pan Władysław.

To jednak nie jedyne podobieństwa między seniorami. Obaj mają dorosłe córki, obaj stracili żony. Dla pana Władysława były to straszne chwile.

- To były trudne lata, moja Pela myliła sól z cukrem, zapomniała nawet, że ma męża, i myślała, że jestem jej tatą. Nawet na moment nie mogłem zostawić jej samej, tak bardzo się o nią bałem. Bywały momenty, w których modliłem się, by i mnie taki koniec nie spotkał - mówi.

Dzisiaj grzeje:

1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Obu mężczyzn połączyło również praktycznie natychmiastowe zauroczenie prowadzącą program Martą Manowską. Jak widać producenci programu wybrali idealną osobę na to stanowisko.

- Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, uznałem, że jest jeszcze ładniejsza niż w telewizji, a po rozmowie miałem wrażenie, że znamy się 20 lat! Ona idealnie nadaje się do prowadzenia tego programu, bo jest ciepła, naturalna i naprawdę zainteresowana człowiekiem - zakończył pan Władysław.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są porażające zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wygląda jakby miała kilkanaście lat, a ma prawie 50. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość
  4. Kupujesz mięso w podobnych tackach? Mało kto wie, ale mogą być silnie trujące
  5. Zabija rocznie więcej osób niż nowotwór. Lekarze biją na alarm, groźnej choroby prawie nie uda się uniknąć

Test na charakter, stopyWygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechyCzytaj dalej

Źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News