Marta Manowska zdobyła się na szczere wyznanie o "Sanatorium miłości". Nikt by się nie domyślił, co przeżywała w towarzystwie seniorów

Marta Manowska zdobyła się na szczere wyznanie o "Sanatorium miłości". Nikt by się nie domyślił, co przeżywała w towarzystwie seniorów Źródło: screen/YouTube

Prowadząca "Sanatorium miłości" jest poruszona popularnym show TVP. Wreszcie zdobyła się na szczere wyznanie. Doświadczyła wielu wzruszających momentów.

"Sanatorium miłości" to popularne show TVP, które prowadzi Marta Manowska. Popularny program zmienia nasze stereotypowe myślenie o seniorach. W końcu ile razy słyszeliśmy, że na starość czegoś nie wypada, albo ktoś jest na coś już za stary? Tak, jakby pewne sfery życia należały jedynie do osób młodych. Nic bardziej mylnego.

Z biegiem lat często zamykamy się na nowe doświadczenia. Zaczynamy wycofywać się z życia towarzyskiego, zamykamy się we własnych domach - samotni. Z wiekiem rozpamiętujemy wiele momentów z życia - zarówno tych pozytywnych, jak i bardzo przykrych. Czasem wywołuje to w nas poczucie zmęczenia, być może nawet zużycia. Jednak ludzie to nie para butów, które można wyrzucić albo schować do szafy. Przekonała się o tym prowadząca "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości" oferuje seniorom szansę na nowe życie

Marta Manowska przyznała, że podczas prowadzenia "Sanatorium miłości" mogła poznać niezwykłe i poruszające historie. Przekonała się, jak barwne życie mogą prowadzić starsze osoby. Seniorzy, tak jak i wszyscy inni, mają prawo do przeżywania miłości oraz nawiązywania nowych znajomości. Wystarczy tylko trochę odwagi, żeby zamknąć za sobą dotychczasowy etap i zacząć pisać nowy rozdział w księdze życia. Co przekazała prowadząca?

– Program udowadnia, że nigdy nie jest na nic za późno. Jest czas na miłość, na przyjaźń, na to żeby zacząć od nowa, na to, by pewne przykre doświadczenia w życiu pozamykać i cieszyć się każdym nowym dniem, by zrzucić balast przeszłości i tańczyć na halach góralskich, by mówić szczerze i wprost to, co się myśli. Uczestnicy właśnie tacy są bezkompromisowi, prawdziwi i czasami szczerzy do bólu – mówi Marta.

– Pomyślałam sobie, jak ja bym chciała przeżyć taką przygodę, a potem uświadomiłam sobie, że przecież przeżyłam. Z trochę innej perspektywy, ale to było życie skondensowane w czterech tygodniach. Żyliśmy na sto procent… - dodaje.

Dzisiaj grzeje: 1. 'Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły

2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

"Sanatorium miłości" to show TVP, które potwierdza, że wiek o niczym nie przesądza. Wszystko zależy od stanu naszego ducha. Uczestnicy programu są tego żywym przykładem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News