Przytłaczające doniesienia o bohaterze Sanatorium miłości. Nagła, niebezpieczna operacja

Przytłaczające doniesienia o bohaterze Sanatorium miłości. Nagła, niebezpieczna operacja Źródło: screen/YouTube

Jeden z ulubieńców "Sanatorium miłości" jest w kiepskim stanie. Jego zdrowie stoi pod znakiem zapytania. Bohater show trafi do szpitala.

Publiczność zdążyła już pokochać "Sanatorium miłości" i związać się uczestnikami popularnego show TVP. Program jest prawdziwym ewenementem. Nie dość, że skupia się na seniorach, którzy często są spychani na margines przez media, to jeszcze odczarowują starość, którą wielu z nas postrzega przez pryzmat krzywdzących stereotypów. Dzięki produkcji TVP, starsze osoby wreszcie mogą zabrać publicznie głos.

Historie, jakie poznajemy w "Sanatorium miłości" są poruszające, ale i pokrzepiające. Kibicujemy uczestnikom show, kiedy stawiają przed sobą nowe wyzwania, udowadniając, że wiek niczego nie określa i do niczego nie zobowiązuje. Bez względu na metrykę, każdy ma prawo korzystać ze wszystkich aspektów życia, tak jak robią to ludzie młodzi. Poznajemy również traumy i dramaty, jakie bohaterowie mają już za sobą. Niektóre są naprawdę trudne.

Waldemar z "Sanatorium miłości" wyląduje w szpitalu

Jedną z osób, która wzbudza wśród widzów szczególnie pozytywne emocje jest pan Waldemar. Senior przełamał się i w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" opowiedział wszystkim zarówno o swojej przeszłości, jak i planach na przyszłość. Fani na pewno poczuli się wzruszeni. Okazało się, że pan Waldemar nie miał łatwego życia. Dzieciństwo odcisnęło na nim liczne traumy. Niestety przed nim kolejna walka, ponieważ jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Żeby poprawić komfort życia, pan Waldemar będzie musiał przejść poważną operację kręgosłupa.

Chociaż nie jest to najłatwiejszy czas dla Pana Waldemara, mężczyzna nie należy do pesymistów. Uczestnik show z optymizmem patrzy w przyszłość. Udowodnił już, że należy do osób, dla których wiek nie stoi na przeszkodzie do spełnienia marzeń. W wolnych chwilach cieszący się sympatią emeryt poświęca się pisaniu wierszy oraz budowaniu modeli żaglowców. Obecnie czeka na okazję, żeby wydać swoją pierwszą książkę.

Dzisiaj grzeje: 1. 'Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły

2.  Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat

Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że "Sanatorium miłości" gromadzi wokół siebie niezwykłych ludzi. Jednym z nich jest właśnie Pan Waldemar. Pozostaje nam trzymać kciuki za to, żeby się powiodła i uczestnik programu mógł wrócić do swojej pasji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy. Każdy z nas powinien je znać
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość
  4. Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła
  5. Miliony Polaków stracą fortunę. Najwyższa podwyżka składek od lat, zabiorą ci gigantyczne pieniądze

źródło: Onet.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News