Wyszło na jaw, czym na emeryturze zajmuje się uczestniczka "Sanatorium miłości". Widzowie przecierają oczy ze zdumienia

Wyszło na jaw, czym na emeryturze zajmuje się uczestniczka "Sanatorium miłości". Widzowie przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Instagram.com sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium miłości" skończyło drugi sezon, ale widzowie z ciekawością nadal śledzą dalsze losy uczestników. Na jaw wyszło, czym na emeryturze zajmuje się jedna z bohaterek show. Fani są zaskoczeni.

"Sanatorium miłości" ponownie podbiło serca polskich widzów, a koniec drugiej edycji show fani przyjęli ze smutkiem. Wielbiciele programu wciąż z ciekawością śledzą dalsze losy seniorów. Niedawno na jaw wyszło, czym na emeryturze zajmuje się jedna z uczestniczek. Wszyscy są bardzo zdumieni.

"Sanatorium miłości" zakończyło kolejną edycję

Choć program ma zmieniać życie seniorów, nie wszystkim udaje się odnaleźć prawdziwą miłość. Bez partnera wróciła do domu m.in. Basia Goraj. Choć początkowo wydawało się, że szybko znajdzie bratnią duszę, znajomość z Adamem Siewierskim nie rozwinęła się w nic poważnego. Kobieta zdecydowała, że będzie próbować szczęścia dalej, jednak do końca programu nie zdołała nawiązać z nikim bliskiej relacji. Jednak jak twierdzi kobieta, udział w popularnym show Telewizji Polskiej, to była świetna decyzja i zupełnie jej nie żałuje

- Już po paru dniach miałam wymówki od niego, które nie rokowały dobrze na przyszłość. A ja chciałam poznać wszystkich uczestników - wyznała Barbara.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Sanatorium miłości" przywróciło jej radość życia

Spotkania terapeutyczne w programie pomogły jej poradzić sobie z dawnymi urazami. Choć w młodości ambitne wielkie plany, życie potoczyło się inaczej. Szybko zaszła w ciążę i wyszła za mąż, choć jej wybranek nie był ideałem. Kobieta bardzo chciała pracować, jednak partner wolał, by siedziała w domu z synem. Sam nie stronił od towarzystwa kolegów, a w domu pojawiał się rzadko.

- Krótko byłam mężatką. Zaledwie 2 lata, bo trafiłam na drania! - zwierzyła się w rozmowie z "Rewią".

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarł mężczyzna przebywający na kwarantannie. Policjanci zastali w jego mieszkaniu straszny widok

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

Po rozwodzie już nigdy nie zdołała ułożyć sobie życia, nie trafiła na odpowiedniego partnera, choć bardzo na niego czekała. Po przejściu na emeryturę zupełnie straciła radość z życia. Dopiero udział w programie przywrócił jej siły i zapał. Emerytka znalazła pracę w fabryce folii i całkowicie się jej oddała. Pracuje na trzy zmiany i mieszka z synem w Sosnowcu. Nie traci nadziei i wciąż wierzy, że jeszcze pozna swoją wielką miłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Już ponad pół tysiąca przypadków. Ministerstwo zakomunikowało kolejną falę zachorowań
  4. Stwierdzili nowy objaw koronawirusa. Miała go m.in. zarażona minister zdrowia
  5. Nagranie z kamerki ich poraziło. Rodzice nie mogli uwierzyć, co kot zrobił w łóżeczku ich małego dziecka

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News