Uczestniczka Sanatorium miłości wyznała, jak spędza czas na kwarantannie. "Jestem zbyt energiczna, żeby dać się zamknąć"

Uczestniczka Sanatorium miłości wyznała, jak spędza czas na kwarantannie. "Jestem zbyt energiczna, żeby dać się zamknąć" Źródło: facebook.com Sanatorium miłości TVP

Uczestniczka "Sanatorium miłości" została zapytana przez dziennikarzy, jak radzi sobie na kwarantannie, czy udaje jej się jakoś zorganizować czas. Odpowiedź kobiety zadziwiła wszystkich, jej temperament nie zmienił się ani odrobinkę.

"Sanatorium miłości" wykreowało kilka nieśmiałych gwiazd, które od czasu do czasu udzielają się w mediach. Jedna z nich została zaskoczona telefonem od dziennikarzy, martwili się, jak radzi sobie w czasie kwarantanny. Przyznała, że została też całkiem sama.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" nie ma zamiaru ciągle przebywać w domu

Dziennikarze Wirtualnej Polski postanowili dowiedzieć się, jak przebiega pobyt jednej z uczestniczek show w czterech ścianach. Zwrócili uwagę na to, że wiele zagranicznych gwiazd stało się nosicielami koronawirusa - to może spotkać nawet polskich celebrytów. Wiesława Kwiatek, jedna z najbardziej lubianych uczestniczek pierwszej edycji "Sanatorium miłości" bez ogródek przyznała, że nie siedzi w domu.

- Podeszłam do sprawy bardzo poważnie. Ale ja raczej nie siedzę w domu. Stosuję się do wytycznych. Chodzę w miejsca, gdzie nie ma ludzi, w miejsca odosobnione. To jest smutne i przykre, że człowiek na człowieka patrzy teraz jak na trędowatego - mówi Wiesława. Kobieta pod względem wieku znajduje się w grupie ryzyka zakażenia koronawirusem. Ale nie daje się zamknąć. Wykorzystuje samotne spacery oraz balkon.

"Nic nie poradzimy (...) musimy życie układać na nowo"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Większość Polaków od ponad tygodnia stosuje się do zasad kwarantanny. Wiesława jednak potrzebuje przestrzeni - ćwiczy na balkonie, uprawia inne formy wysiłku w lesie, gdzie czuje się całkowicie samotna i niezagrożona. Nosi rękawiczki, myje ręce i dba, by wszystko, czego dotyka po powrocie do domu, było odkażone. Pod koniec rozmowy przyznała się jednak do bardzo smutnej rzeczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie
2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

- Ja jestem sama, wiec sama sobie robię zakupy. Nic nie poradzimy, choćbyśmy nie wiadomo jak płakali, to siła wyższa, musimy życie układać na nowo. Trzeba umilać sobie czas, żeby nie wpadać w depresję. Mówię koleżankom, które mi się zwierzają, że też jestem sama, ale się nie załamuję. Ustalam sobie plan dnia. Trzeba sobie zrobić grafik życia - radzi Wiesława. Przypomnijmy, że uczucie połączyło ją z Cezarym, który zmarł kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć pierwszej edycji "Sanatorium miłości".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Emil Karewicz. Przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych będzie utrudnione przez epidemię koronawirusa
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Kasia Cichopek rozsierdziła wielu fanów. Runęła lawina bardzo nieładnych obelg w jej kierunku
  5. Bilans rośnie w szybkim tempie. Nowe przypadki koronawirusa w Polsce
  6. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News