Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją

Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją Źródło: facebook.com

"Sanatorium miłości" to jeden z najchętniej oglądanych polskich reality show emitowanych w TVP. Widzowie uważnie śledzą wszystkie przygody emerytów, jednak mało kto wie, że kiedy światła gasną i kamery zostają wyłączone, wszystko wygląda kompletnie inaczej.

"Sanatorium miłości" z zainteresowaniem oglądają miliony Polaków. Jedna z uczestniczek bez ogródek opowiedziała o tym, co naprawdę dzieje się w programie. Nie jest tak różowo, jak przedstawia to telewizja.

Wiesia z "Sanatorium miłości" obnażyła tajemnice programu

Na pierwszy rzut oka uczestnicy dobrze się ze sobą integrują i starają się nawiązać bliższe znajomości. Przed kamerami jednak niektórzy wolą ugryźć się w język i nie sprawić wrażenia, że są niemiłymi ludźmi. Najbardziej szczera uczestniczka "Sanatorium miłości" tym się nie przejmuje - mówi co myśli, jest spontaniczna, jednak nie szczędzi przykrych słów innej bohaterce. Chociaż przed kamerami widać, że kobiety się tolerują, to kiedy kamery zostają wyłączone, wręcz "gryzą się ze sobą", a miłe uśmiechy szybko znikają z twarzy.

- Nigdy się do niej nie przekonam. Szanuję ją jako człowieka, ale uważam, że w naszym wieku trzeba mieć jakąś godność ubierania się. (...) Absolutnie mi Bożena nie leży. Nie pasuje mi jej sposób bycia i wymowy (...) Denerwuje mnie to, że ona bezustannie mówi to samo. Zwracałam na to uwagę w każdym odcinku. Ciągle powtarzała, że jest bardzo zadowolona, że trafiła do programu i dziękowała każdemu. Człowiek raz powiedział, że jest zadowolony i wystarczy. Wszystkich ludzi szanuję, ale Bożena mi nie leży i koniec - opowiadała rozemocjonowana Wiesia.

Bożena wyraźnie odczuła niechęć Wiesi. Nie kończy jednak ze "swoim sposobem bycia"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiesia dzięki temu, że mówi, co myśli, jest docenianą uczestniczką programu. Uszło jej na sucho nawet to, że nastawiła innych uczestników przeciw Bożenie. Rzeczywiście, po kilku odcinkach można było zobaczyć, że grupa w pewien sposób odstawała od "gwiazdy z Chicago". Bożenie na pewno jest przykro, jednak nie ma zamiaru się zmieniać. Jeden z ostatnich odcinków szczególnie zszokował widzów - nie tylko uczestnicy byli zbulwersowani, fani również .

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła najgorsza wiadomość. Tysiące osób w żałobie po nagłej, tragicznej śmierci
2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

Bożena została wybrana kuracjuszką odcinka, dlatego mogła wybrać sobie mężczyznę, z którym spędzi relaksujące chwile w jacuzzi. Wszyscy byli zdziwieni, bowiem Władysław romansował ze Stenią, i byli pewni, że nie pokusi się na wdzięki Bożeny. Ta weszła w skąpym bikini do wody, a po pogawędce i flirtach zarzuciła zszokowanemu mężczyźnie nogi na szyję. Ten podjął zachętę i położył jej ręce na biuście. Wiesia na pewno była wściekła, kiedy dowiedziała się o zagrywkach jasnowłosej uczestniczki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Umierający dziadek miał tylko jedno marzenie. Niewiarygodne, co zrobiła wnuczka, żeby je spełnić
  4. TVP wyrzuciło ją z hukiem. Gdy podali nazwisko osoby, która ją zastąpi, Kurdej-Szatan natychmiast musiała zareagować
  5. Samotna matka nagle usiadła na środku sklepu i zaczęła karmić dziecko piersią. Podała powód, przez który oniemieliśmy
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News